Doti


 

Chwila słodkiego zapomnienia – każdy z nas od czasu do czasu marzy o ucieczce do krainy szczęścia, która często kojarzy się z pyszną tabliczką czekolady. A gdyby tak połączyć przyjemne delektowanie się wyjątkowym smakiem czekolady i wysokiej jakości owoce czy orzechy?

Doti to manufaktura czekolady zlokalizowana w Smolcu pod Wrocławiem. Firma funkcjonuje już od niemal 30 lat – to 30 lat doświadczeń, próbowania nowych smaków, łączenia tych już znanych i opracowywania nieznanych dotąd smakowych kompozycji. Doti specjalizuje się przede wszystkim w produkcji ręcznie wytwarzanych owoców i orzechów w czekoladzie – to rodzinna firma, której założycielami są państwo Mroczkowscy – Dorota i Mariusz. Dziś Manufakturę Doti prowadzą ich córki – Weronika i Magdalena. W czym tkwi klucz do sukcesu według Doti? Trudno powiedzieć – według nas jest to jednak unikalne połączenie rodzinnych receptur, zrozumienie potrzeb współczesnego konsumenta i wyjątkowa atmosfera pomiędzy współpracownikami.

Dzięki Bee już dziś możecie poznać wyjątkowy smak naturalnych wyrobów cukierniczych tej marki – w naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością znajdziecie produkty Doti takie jak:

  • Bezglutenowe migdały w czekoladzie gorzkiej,
  • Bezglutenowa żurawina w czekoladzie gorzkiej,
  • Orzechy nerkowca w czekoladzie gorzkiej.  

To oczywiście zaledwie początek szerokiego asortymentu producenta – Doti posiada jedną z najbardziej bogatych ofertę bakalii w czekoladzie i owoców kandyzowanych. To jednak nie koniec! W ofercie producenta znajdziecie także szeroki wybór migdałów i orzechów w różnych czekoladach: mlecznej, deserowej i białej – a wszystko to w asyście kokosa, świeżo mielonej kawy czy cynamonu.

Wyjątkowość Doti nie polega tylko na doborze wysokiej jakości składników, ale przede wszystkim na filozofii marki, która powstała po to, by sprawiać przyjemność wyjątkowym smakiem starannie wytworzonych czekoladek. To zdrowa chwila zapomnienia, która od czasu do czasu przyda się każdemu z nas. Tradycyjne, naturalne wyroby prosto z Manufaktury Doti to produkty absolutnie unikatowe. Idealnie sprawdzą się jako podarunek dla najbliższej osoby i poprawią humor nawet w najgorszy dzień. Wkrocz w krainę zdrowych słodkości razem z Doti!

Doti

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe