Okf


 

OKF, czyli Overseas Korean Food, to marka specjalizująca się w produkcji żywności, która funkcjonuje już od 1990 roku. Producent do tej pory dostarczał produkty do 120 krajów na całym świecie, a niedawno do tego zaszczytnego grona dołączyła także Polska.

Orientalne smaki mają w Polsce wielu zwolenników – zmęczeni tradycyjną, polską kuchnią i powtarzającymi się smakami, chętnie sięgamy po coś nowego, niekoniecznie znanego. W Polsce jednak przed długi czas dość ciężko było nabyć produkty kuchni azjatyckiej – jeżeli takowe się już w sklepach pojawiały, zazwyczaj zniechęcały swoją wysoką ceną.

Overseas Korean Food swoją działalność rozpoczyna w Polsce od wprowadzania napoju z aloesem. Produkty te cieszą się nieustającą popularnością na całym świecie i stają się także coraz modniejsze w Polsce. Aloes cieszy się zainteresowaniem klientów z wielu powodów. Mówi się o aloesie samodzielnie hodowanym, o kosmetykach zawdzięczających aloesowi wyjątkowe właściwości odżywcze czy wreszcie o aloesowych napojach, które są świetnym zamiennikiem klasycznej wody mineralnej.

Napój aloesowy to bowiem połączenie cennych składników odżywczych i wyjątkowego smaku zamkniętego w kolorowej butelce. Jego delikatny, słodki smak skradł serca milionów Polaków. Pije się go zamiast wysokokalorycznych, sztucznie modyfikowanych soków i napojów gazowanych czy wód smakowych. W ciepłe dni świetnie orzeźwi, a w chłodne doda energii. To produkt niezwykle popularny wśród wegetarian oraz wegan. Zrezygnuj z wysokokalorycznych napojów i wybierz produktu marki Overseas Korean Food (OKF) już dziś!

OKF

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe