Sylveco


Sylveco to polska marka, która produkuje kosmetyki dedykowane osobom o skórze wrażliwej i ze skłonnością do podrażnień. Firma opiera produkcję o szeroką gamę wyjątkowych składników takich jak m.in. wyciąg z kory brzozy, który przywraca skórze stan równowagi.

Polskie kosmetyki najwyższej jakości.

Kosmetyki marki Sylveco produkowane są w oparciu o starannie wybrane surowce pochodzenia roślinnego, które w naturalny sposób przywracają wrażliwej skórze dawny blask i zdrowy wygląd. Na pierwszym miejscu wysuwa się w tym przypadku ekstrakt z kory brzozy, który zawiera betulinę i kwas betulinowy, a więc substancje skuteczne w działaniu i bezpieczne dla zdrowia zarazem.

Produkty Sylveco składają się z:

  • maseł roślinnych, które tworzą tarczę przeciw promieniowaniu UVA i UVB;
  • surowych olejów roślinnych i wosków, które są przyjaznymi dla skóry naturalnymi emolientami;
  • wyciągów roślinnych o właściwościach leczniczych i pielęgnacyjnych;
  • aktywnego wyciągu z kory brzozy.

Kosmetyki firmy Sylveco pozbawione są sztucznych barwników i kompozycji zapachowych. Nie zawierają konserwantów, które są czynnikami podrażniającymi i uczulającymi wrażliwą skórę. Nie ma w ich składzie także surowców wytwarzanych z ropy naftowej, olejów silikonowych, glikoli oraz surowców, które mogłyby dodatkowo obciążać skórę. Sylveco to marka, która produkuje kosmetyki wydajne i skuteczne zarazem. Są one hipoalergiczne i bezpieczne dla skóry.

W ofercie Sylveco znaleźć można m.in. kremy do twarzy, peelingi, maseczki, żele myjące do twarzy, pomadki ochronne czy żele do higieny intymnej.

Sylveco

-13%
w magazynie
-11%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe