Smerf Doktor. Przygody Smerfów. Tom 18

  • Luc Parthoens, Thierry Culliford
  • Egmont
  • Przygody Smerfów
  • 9788328159891
  • 1 dzień + czas dostawy
Kolejny album o przygodach znanych na całym świecie niebieskich skrzatów. Papa Smerf to nie tylko przywódca wioski i wielki czarodziej - zajmuje się też leczeniem swoich podopiecznych. Jest jednak tak zajęty, że pewien Smerf postanawia go wyręczyć w tych ostatnich obowiązkach i sam siebie mianuje...

16.86

-33%

24.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kolejny album o przygodach znanych na całym świecie niebieskich skrzatów.

Papa Smerf to nie tylko przywódca wioski i wielki czarodziej - zajmuje się też leczeniem swoich podopiecznych. Jest jednak tak zajęty, że pewien Smerf postanawia go wyręczyć w tych ostatnich obowiązkach i sam siebie mianuje Doktorem. Gdy Papa się o tym dowiaduje, ze zdenerwowania sam zapada na poważną chorobę. Czy Doktor naprawdę potrafi leczyć, czy jest zwykłym szarlatanem? Sytuacja robi się jeszcze poważniejsza, gdy inne Smerfy też zaczynają na własną rękę stosować dziwne i podejrzane metody terapii. Czy ktoś zdoła zapanować nad medycznym szaleństwem Smerfów?

Smerfy wymyślił belgijski scenarzysta i grafik Pierre Culliford (1928–1992), używający pseudonimu Peyo. Obecnie autorami serii są następcy Peyo, w tym jego syn Thierry.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Smerf Doktor. Przygody Smerfów. Tom 18

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki