Solverx Żel do mycia i demakijażu twarzy i oczu 200 ml
- Solverx
-
5907479385179
Żel przeznaczony do codziennego mycia i demakijażu twarzy i oczu, dedykowany skórze trądzikowej, tłustej i ze skłonnościami do powstawania niedoskonałości. Po zastosowaniu skóra jest oczyszczona. Bazuje na naturalnych składnikach oraz detergentach z kokosa, dzięki czemu jest łagodny.
Żel do mycia i demakijażu twarzy i oczu stworzono dla kobiet.
Ten produkt powstał z myślą o osobach , które mają skórę typu: dojrzała, mieszana, tłusta.
Ten kosmetyk powinniśmy aplikować zarówno przed udaniem się spać, jaki i w ciągu dnia. Wtedy kosmetyk wykazuje największą efektywność.
Ten kosmetyk cechuje działanie: oczyszczające, wygładzające, demakijaż, redukuje wypryski, zmiękcza. Jeśli rozglądasz się za produktem o takim działaniu, to wiedz, że dobrze trafiłeś, gdyż został stworzony specjalnie dla takich, jak Ty!
Wymiary opakowania to:
- Pojemność opakowania: 200 ml
Przyjmując, że średnie zużycie wynosi ok. 100 ml na miesiąc, można uznać, że jedno opakowanie produktu wystarczy na ok. 2 miesiące.
Szczegóły - Solverx Żel do mycia i demakijażu twarzy i oczu 200 ml
- Producent: Solverx
- Rodzaj Skóry: dojrzała, mieszana, tłusta
- Właściwości: oczyszczające, wygładzające
- Działanie: demakijaż, redukuje wypryski, zmiękcza
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 5907479385179
- EAN: 5907479385179
- Wymiary: 16 x 5 x 5 cm