Naturalne perfumy


Kosmetyki naturalne >>

Mało kto się zastanawia, że komercyjne, drogie i wszechstronnie rozpoznawalne zapachy dostępne w drogeriach, charakteryzują się tragicznym wpływem na nasze zdrowie i otaczające nas środowisko. Wszystko za sprawą niewyobrażalnej ilości chemii, którą w sobie zawierają. Na szczęście istnieje alternatywa - perfumy naturalne.

Perfumy naturalne a konwencjonalne

Dawniej, perfumy były wytwarzane z olejków eterycznych, hydrozolów i olei, do momentu zaistnienia tańszych i nieznanych dotąd zapachów, które zdominowały współczesny rynek. Niewiele osób posiada świadomość, jak bardzo syntetyczne środki zapachowe niszcząco wpływają na naszą gospodarkę hormonalną. Producenci w skuteczny sposób chronią tajemnicy marketingowej, pod osłoną której kryje się receptura tworzenia perfum. Wiadomym jest fakt, że do produkcji używa się setek chemikaliów, które pozostawiają po sobie ślady w naszych tkankach, krwi, a w przypadku kobiet karmiących nawet w mleku.

Naturalne perfumy to brak uczuleń i trwały zapach

Na szczęście, z biegiem lat wzrost świadomości zdrowotnej i ekologicznej konsumentów nieustannie wzrasta, co sprawia, że naturalne perfumy cieszą się coraz to większym zainteresowaniem. Największa różnica między naturalnymi i syntetycznymi perfumami polega na bezpieczeństwie ich stosowania. Kontakt ze szkodliwymi substancjami chemicznymi obecnymi w syntetycznych zapachach może spowodować niepożądane reakcje na skórze i ciele. Tymczasem naturalne zapachy są bezpieczne, a tym samym równie trwałe.

Naturalne substancje zapachowe są produkowane wyłącznie z wysokiej jakości substancji roślinnych, odrzucając szkodliwe związki chemiczne. Dlatego też wyklucza się ryzyko wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych lub innych przeciwwskazań do ich stosowania. W odróżnieniu od silnego zapachu wytwarzanego przez sztuczne perfumy, naturalne zapachy cechują się wyjątkową lekkością i delikatnością.

Szeroki wybór naturalnych perfum w Bee.pl

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem perfum i wód toaletowych oferowanym przez Bee.pl. Jesteśmy przekonani, że nie tylko każdy z Państwa znajdzie odpowiedni zapach dla siebie, ale przede wszystkim odnajdzie właściwą drogę do zdrowia i poprawy samopoczucia.

Jeśli szukasz innych produktów naturalnych do pielęgnacji, makijażu czy higieny, sprawdź naszą kategorię Naturalne kosmetyki.

-20%
wysyłka do 72 godzin
-20%
wysyłka do 72 godzin
-20%
wysyłka do 72 godzin
-20%
wysyłka do 72 godzin
-19%
wysyłka w 5 dni
-19%
wysyłka w 5 dni
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe