Waterwipes Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą 60 szt.

Najbezpieczniejsze chusteczki do pielęgnacji i oczyszczania delikatnej skóry noworodków i dzieci. Delikatny i czuły dotyk mamy w połączeniu z najprostszym składem na świecie. Delikatna tkanina w połączeniu z czysta wodą oraz odrobiną ekstraktu z pestek grejpfruta. Tak powstał przepis na bezpieczne...

11.99 zł

-14%

13.99 zł

Cena za szt. : 0.2zł

Dodaj do schowka

Opis

Chusteczki nasączane czystą wodą WaterWipes są doskonałym produktem pomocnym w oczyszczaniu i pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i dzieci. Opakowanie zawiera 60 sztuk miękkich chusteczek wykonanych z materiału przyjaznego skórze dziecka, nasączonych jedynie wodą i naturalnym ekstraktem z pestek grejpfruta. Nie mają żadnych dodatków chemicznych, dzięki czemu są najłagodniejsze dla skóry i nie powodują podrażnień ani uczuleń.

Chusteczki zostały opracowane z myślą o najmłodszych użytkownikach - noworodkach, których skóra jest szczególnie podatna na różnorodne podrażnienia. Sprawdzą się jednak świetnie również w codziennej higienie małych dzieci, czy jako odświeżające akcesorium nawet dla dorosłych. Nie posiadają substancji zapachowych ani innych składników, które mogą podrażniać. Wygodne opakowanie pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie, z zachowaniem higieny oraz zabezpieczeniem przed utratą wilgotności. Po wyjęciu chusteczki należy ją zużyć, nie przechowywać w opakowaniach zastępczych ani nie spłukiwać w toalecie.

Chusteczki WaterWipes to świetna alternatywa dla standardowych chusteczek nawilżanych dla dzieci dostępnych w drogeriach czy supermarketach. W odróżnieniu od nich WaterWipes bazują na naturalnych składnikach, nie zawierają związków sody, PEG czy chemicznych substancji zapachowych. Sprawdzają się świetnie w wielu sytuacjach - w domu, na spacerze, podczas zabawy czy posiłku. Produkt został uznany przez konsumentów oraz specjalistów w dziedzinie pielęgnacji dziecięcej, otrzymując liczne nagrody i wyróżnienia.

Składniki - Waterwipes Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą 60 szt.

Woda (99,9%), ekstrakt z pestek grejpfruta (0,1%)

Sposób przygotowania i przechowywania

Odklej folię zabezpieczającą produkt. Wyciągnij chustczkę przez dziurę. Zaklej otwór z powrotem, aby chusteczki nie utraciły wilgoci. Zużyj chusteczkę zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie spłukuj w toalecie. Nie przecinaj opakowania. Nie przenoś chusteczek do innego woreczka, przechowuj w oryginalnym opakowaniu. Całe opakowanie wykorzystaj w ciągu 4 tygodni od otwarcia.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Niebezpieczenstwo zadławienia i uduszenia. Opakowanie i chusteczki przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Można wyrzucić wraz z domowymi odpadami. Nie spuszczać w toalecie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Najlepiej zużyć do: data ważności wydrukowana na opakowaniu.

Recenzje

Ocena 

To są odpowiednie chusteczki dla dzieci bez szkodliwych zbędnych dodatków.Polecam najlepsze są!

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Waterwipes Chusteczki nawilżane nasączane czystą wodą 60 szt.