Waterwipes

Poszukujesz idealnego produktu pielęgnacyjnego dla swojego niemowlaka? Zależy Ci na naturalnym składzie, poręcznym opakowaniu i atrakcyjnej cenie? Właśnie takie produkty oferuje Water Wipes – producent najbezpieczniejszych na świecie chusteczek przeznaczonych do pielęgnacji wrażliwej skóry dzieci i niemowląt.

Water Wipes dba także o komfort konsumenta pakując swoje produkty w ekonomiczne opakowania – możemy wybierać wśród większych paczek, ale także wygodnych minizestawach zawierających dziesięć sztuk chusteczek – te idealnie nadadzą się na spacery czy krótkie wycieczki; schowane w torebce czy wózku rozwiążą każdą nagłą sytuację!

Firma skupia się przede wszystkim na skrupulatnie nadzorowanych procesach produkcji – oferowane produkty są bowiem połączeniem naturalnych składników: czystej wody i nieznacznych ilości ekstraktu z pestek grejpfruta. Dzięki temu nie podrażniają skóry dziecka i nie powodują reakcji alergicznych, są przecież stworzone w 99% z wody!

Co więcej, chusteczki Water Wipes sprawdzą się także jako produkt pielęgnacyjny do skóry wrażliwej. Zaakceptowane przez Allergy UK czy The National Eczema Associaction of America są idealnym produktem stworzonym z myślą o noworodkach i małych dzieciach. Zostały stworzone przez rodziców, których indywidualne doświadczenia wpłynęły na chęć stworzenia naturalnego, pozbawionego chemicznych składników produktu – to właśnie ich dziecko zmagało się z problemem niezwykle wrażliwej skóry i często pojawiających się odparzeń. To świetna alternatywa dla często wykorzystywanej waty lub wody, a przy okazji poręczny produkt, który możemy zabrać ze sobą dosłownie wszędzie.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe