Wowka Miód Diamentowy Wielokwiatowy surowy nierozgrzewany 740 g

Promocja:
Miody dla każdego
Miód nie lubi ciepła, a jego przetwarzanie z udziałem temperatury bywa szkodliwe, granica ta jest tak niewielka, że w pasiece Wowka postanowiliśmy poszukać sposobu na to, by zniwelować ryzyko utraty jego drogocennych właściwości do zera. Diamentowa linia miodów Wowka to miody ucierane na zimno....
39,99
Cena za kg : 54.04zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,49 zł

Opis

Miód nie lubi ciepła, a jego przetwarzanie z udziałem temperatury bywa szkodliwe, granica ta jest tak niewielka, że w pasiece Wowka postanowiliśmy poszukać sposobu na to, by zniwelować ryzyko utraty jego drogocennych właściwości do zera. Diamentowa linia miodów Wowka to miody ucierane na zimno. 100% wartości odżywczych i 0% ryzyka związanego z utratą jego właściwości.

Prawdziwy miód dość szybko ulega krystalizacji, a jego ziarnistość wpływa na nasze odczucia smaku. Chociaż bez zmian jest pyszny i zdrowy, nie każdemu pasuje jego forma.

W naszej pasiece ucieramy miód tak, by stał się doskonale kremowy, bez podgrzewania, bez dodatków, bez utraty smaku i właściwości, sprawiliśmy, że idealnie rozsmarowuje się na kanapce, a wyjmuje się go ze słoiczka tak łatwo, że czasem trudno przestać to robić. Pyszny, zdrowy i kremowy – taki miód lubimy najbardziej.

Miód wielokwiatowy nigdy nie jest taki sam. Znany również pod wdzięczną nazwą „Miodu Tysiąca Kwiatów”, miód wielokwiatowy różni się smakiem, wyglądem i aromatem w zależności od pory zbioru oraz roślin, z których pszczoły pobierają nektar. Kupując słoiczek tego miodu, masz szansę skosztować wyjątkowego i niepowtarzalnego daru Matki Natury.

Właściwości miodu kwiatowego różnią się w zależności od gatunków roślin, z którego pszczoły pobrały nektar, usytuowania pasieki oraz pory roku. Zdecydowaną większość substancji składowych miodu wielokwiatowego stanowią węglowodany, łatwo przyswajalne cukry proste, takie jak: fruktoza i glukoza. Miód ten stanowi doskonałe źródło przystępnej energii, którą zdrowo spożytkuje zarówno nasze ciało jak i umysł.

Jeżeli pragniesz wzmocnić skórę, włosy, kości i zadbać o układ krwionośny, miód wielokwiatowy to doskonały wybór. Dzięki swej różnorodności, miód ten polecany jest również w leczeniu alergii. To doskonały wybór na zdrowy dodatek do śniadań, zarówno dla starszych, jak i młodszych.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w chłodnym miejscu. Chronić przed działaniem promieni słonecznych.

Dane producenta/dystrybutora

FHU Marek Molęda, ul. 15 dywizji 4, 10-166 Olsztyn

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Wowka Miód Diamentowy Wielokwiatowy surowy nierozgrzewany 740 g

  • Producent: Wowka
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906395872954
  • EAN: 5906395872954
  • Wymiary: 11 x 10.1 x 10.1 cm

Inni Klienci kupili również