Wowka


 

Cud Miód z Warmii

 

Miody Wowka to rodzinna marka z tradycjami. Pierwsze ule stanęły w pasiece w 1981 roku. Gospodarstwo pasieczne przekazane z ojca na syna szybko zyskało rozgłos dzięki ciężkiej pracy, dążeniu do wyznaczonych jasno celów, a w ostatnich latach również nowoczesnej modernizacji. Dzięki tej niezwykłej współpracy pasieka Miody Wowka po dziś dzień może poszczycić się miodami najwyższej jakości.

 

Gospodarstwo położone jest w gminie Miłakowo na Warmii. Brak wielkomiejskich zanieczyszczeń, bliskość natury oraz miłość i troska o pszczoły sprawia, że Miody Wowka to marka chętnie wybierana przez świadomych konsumentów, którym nieobca jest troska o własne zdrowie oraz środowisko. To właśnie dzięki tym cechom marka z dumą prezentuje swoje wyroby pod hasłem: "Cud Miód prosto z Warmii".

 

W swojej ofercie Miody Wowka posiadają klasyczne miody odmianowe, które zaspokajają doznania smakowe i estetyczne nawet najbardziej wymagających smakoszy miodu. Smak ten jest wynikiem występowania świetnej jakości pszczelego pożytku. Oferta obejmuje również kremowane miody z liofilizowanymi, naturalnymi owocami oraz profesjonalnie skomponowane gotowe zestawy miodów stanowiące idealny pomysł na prezent na każdą okazję.

 

Marka Miody Wowka przykłada także dużą wagę do edukacji swoich Klientów - zarówno tych starszych, jak i najmłodszych. Inspiruje do poznawania ciekawostek z życia pszczół, odsłania tajemnice pszczelarskiego fachu oraz udostępnia wiedzę o właściwościach poszczególnych miodów. Dzięki tym działaniom Klienci otrzymują nie tylko polskie produkty najwyższej jakości, lecz również wiedzę oraz świadomość troski o przyrodę i pszczoły.

 

Miody Wowka
 

27,95 * 37,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 33,95 zł
33,95 * 40,09 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 34,08 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 15,29 zł
92,95 * 109,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 92,65 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 95,95 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 27,95 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 33,15 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 34,94 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe