Finish Power Actions Salt sól do zmywarek 1.5 kg

.yt-video-container { width: 100%; height: 100%; min-height: 518px; } .yt-video-container iframe { width: 100%; height: 100%; min-height: 518px; } .fw-banner { width: 100%; height: auto; margin: 20px !important; } .description-row { width: 100%; height: auto; display: flex; flex-wrap: wrap;...
14,99
Cena za kg : 9.99zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł

Opis

Sól do zmywarek Finish 5x Power Actions Salt to niezawodny pomocnik w utrzymaniu idealnej czystości zmywarki. Każda pani domu chce, aby zarówno naczynia w jej kuchni, jak i sama zmywarka były perfekcyjnie czyste. To produkt, który raz na zawsze pozwoli osiągnąć doskonały efekt w szybkim czasie. Tworzy barierę ochronną zapobiegającą tworzeniu się kamienia i dociera do najbardziej skrytych zakamarków zmywarki.

Gruboziarnista sól do zmywarek marki Finish to prawdziwy sprzymierzeniec każdej pani domu. Dzięki składnikom wpływającym zmiękczająco na wodę zapobiega osadzaniu się trudnego do usunięcia kamienia. Zalecane jest codzienne stosowanie podczas pracy zmywarki. Należy w tym celu regularnie uzupełniać przeznaczony do tego celu pojemnik. Gdy postępujemy w ten sposób, zapobiegniemy powstawaniu korozji i utrzymamy urządzenie w doskonałej czystości. Dodatkowo sól stosowana w połączeniu z tabletkami do zmywarki zwiększa ich efektywność, dzięki czemu naczynia są lśniąco czyste i nie powstają na nich zacieki. Co ważne, środek dociera do najgłębszych miejsc zmywarki. Pozwala to zachować w czystości jej najbardziej niedostępne części, jak m.in. ramiona spryskiwaczy.

Właściwości Finish 5x Power Actions Salt:

 • sól gruboziarnista,
 • działa zmiękczająco na wodę,
 • chroni przed osadzaniem się kamienia,
 • eliminuje zacieki powstające na naczyniach oraz zmywarce,
 • zwiększa efektywność tabletek,
 • usuwa kamień z najbardziej niedostępnych miejsc, jak ramiona spryskiwaczy czy filtry,
 • rekomendowana przez czołowych producentów zmywarek.

Finish baner - Niezbędnik dla twojej zmywarki

Finish Sól do zmywarki zapewnia ochronę przed twardą wodą i zapobiega powstawaniu zacieków na naczyniach

Cechy produktu:

 • Zmiękcza wodę
 • 100% LEPSZA OCHRONA PRZED OSADEM Z KAMIENIA*
 • Chroni zmywarkę przed szkodliwym działaniem twardej wody
 • Przeciwdziała powstawaniu zacieków na naczyniach
Finish zmiękcza twardą wodę i niweluje jej skutki

Twarda woda może pozostawiać osad z kamienia na naczyniach, a także powodować jego osadzanie w trudno dostępnych miejscach zmywarki, co może obniżyć jej wydajność.

Lśniące naczynia bez kamienia dzięki soli do zmywarki Finish

Sól Finish została stworzona specjalnie po to, aby zmiękczać wodę i chronić Twoją zmywarkę przed szkodliwym działaniem twardej wody. Sól Finish jest polecana ponad inne rodzaje soli kuchennej, które mogą zawierać zanieczyszczenia powodujące uszkodzenia zmywarki. Dzięki swojej wysokiej czystości Sól Finish zapewnia o 100% lepszą ochronę zmywarki przed osadzaniem się kamienia*.

Baner - Produkty marki Finish są numerem 1 rekomendowane przez najlepszych producentów zmywarek

ABY UZYSKAĆ NIEZRÓWNANĄ CZYSTOŚĆ NACZYŃ, WYPRÓBUJ: 

 1. PŁYN NABŁYSZCZAJĄCY – dla lepszych rezultatów schnięcia i zapobiegania zaciekom
 2. PŁYN DO CZYSZCZENIA ZMYWARKI – dla zachowania czystości i ładnego zapachu zmywarki
 3. SÓL DO ZMYWARKI – dla ochrony przed osadzaniem się kamienia
 4. TABLETKI DO CZYSZCZENIA ZMYWARKI – dla zachowania higienicznej czystości zmywarki
 5. ODŚWIEŻACZ DO ZMYWARKI Z TECHNOLOGIĄ ANTI ODOR – dla zapewnienia odświeżającego zapachu za każdym razem, gdy otwierasz zmywarkę

 

Intrukcja obrazkowa sposobu użycia soli do zmywarki Finish

SPOSÓB UŻYCIA:

Wsyp sól do specjalnego dozownika, zgodnie z instrukcją użycia zmywarki. Dla optymalnych rezultatów czyszczenia sprawdzaj dozownik co najmniej raz w miesiącu i uzupełniaj, kiedy wskaźnik w dozowniku bądź lampka kontrolna poinformują o pustym zbiorniku.

 

Finish Sól do zmywarki.

Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Dystrybutor: RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki.

Masa netto: 1,5 kg

i-03635-01056

* 2 x lepsza ochrona przed osadzaniem się kamienia na elementach zmywarki w porównaniu do użycia samego detergentu Finish.  
** Marka Finish zajęła #1 miejsce w kategorii produktów do Automatycznego Zmywania Naczyń pod względem sprzedaży wartościowej na obszarze UE (z wyłączeniem Cypru, Finlandii, Luksemburga, Malty), w poprzednim roku kalendarzowym. Nielsen, sprzedaż detaliczna.

Szczegóły - Finish Power Actions Salt sól do zmywarek 1.5 kg

 • Producent: Finish
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 8594002682736
 • EAN: 8594002682736
 • Wymiary: 21.9 x 14.1 x 4.8 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Wsyp sól Finish do specjalnego zbiornika. Jeśli nie wiesz, gdzie znajduje się w Twojej zmywarce, skontaktuj się z producentem lub przeczytaj instrukcję obsługi. Dla najlepszych rezultatów regularnie kontroluj poziom wypełnienia pojemnika solą i na bieżąco go uzupełniaj.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>