Inside Out. Pre-intermediate. Workbook + Key + CD

Pięciopoziomowy kurs Inside Out cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów, ze względu na swoje wyjątkowe podejście do nauczania mówienia i leksyki. Oryginalne ćwiczenia komunikacyjne, tzw. anecdotes, sprawiają, że uczniowie postrzegają porozumiewanie się w języku...
35,05 * 39,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,11 zł

Opis

Pięciopoziomowy kurs Inside Out cieszy się niesłabnącą popularnością zarówno wśród nauczycieli, jak i uczniów, ze względu na swoje wyjątkowe podejście do nauczania mówienia i leksyki. Oryginalne ćwiczenia komunikacyjne, tzw. anecdotes, sprawiają, że uczniowie postrzegają porozumiewanie się w języku angielskim jako łatwy i naturalny proces. Każda część kursu obejmuje 90 godzin lekcyjnych, jednak dzięki dużemu wyborowi materiałów kurs można znacznie rozszerzyć i dostosować do potrzeb grupy. Uniwersalna tematyka Inside Out sprawia, że jest to idealny podręcznik na lektoraty oraz kursy dla młodzieży i dorosłych w szkołach językowych. Zgodnie z wytycznymi CEF, Inside Out pomaga uczniom efektywnie posługiwać się językiem angielskim w komunikacji.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź popularne pytania i odpowiedzi

Kto napisał "Inside Out. Pre-intermediate. Workbook + Key + CD"?
Philip Kerr, Sue Kay, Vaughan Jones są autorami tego tytułu.
Obecnie dostępnych są 3 - 5 książek od tych autorów. To imponujące, gdyż zdobycie reputacji, której efektem jest bycie autorem wielu książek, wymaga nieustannego rozwijania się i zaangażowania. Wielu autorów takiej liczby publikacji podręcznikowych ma doświadczenie nauczycielską lub profesorską, co daje im ekstra umiejętności dotyczące tego, jak właściwie przekazać informacje dla uczniów. Pisanie podręczników to na tyle długiproces, który może trwać wręcz latami, a niektóre szkolne książki mogą wymagać wielu aktualizacji w miarę jak zmieniają się standardy nauczania lub dokonania aktualnej nauki.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej informacje znajdują się na karcie opisywanego produktu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Inside Out. Pre-intermediate. Workbook + Key + CD"?
Tytuł jest częścią popularnej serii edukacyjnej Inside Out.
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów edukacyjnych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany, jak również logiczny.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Inside Out. Pre-intermediate. Workbook + Key + CD

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>