Focus 2. Second Edition. Student's Book + Kod do podręcznika w wersji cyfrowej

Focus Second Edition to nowa edycja bestsellerowej serii Matura Focus, stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019.Focus Second Edition to kompleksowy program rozwoju umiejętności komunikacji, który otwiera na język, uwrażliwia na akcent, uczy...
103,99 * 120,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 102,77 zł

Opis

Focus Second Edition to nowa edycja bestsellerowej serii Matura Focus, stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019.

Focus Second Edition to kompleksowy program rozwoju umiejętności komunikacji, który otwiera na język, uwrażliwia na akcent, uczy poprawnej wymowy i zapewnia wzorce wypowiedzi. Książka ucznia z kodem dostępu do Digital Resources:

  • w każdym rozdziale nawet do 20 zadań na słuchanie,
  • zadania na mówienie w każdej lekcji,
  • sekcja referencyjna zawiera wyjaśnienia w języku polskim w zakresie zagadnień gramatycznych oraz środków językowych,
  • listy słów w formie audiokursu,
  • wzorcowe wypowiedzi pisemne,
  • notki kulturowe UK Today i US Today,
  • kod dostępu do nagrań audio.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Focus 2. Second Edition. Student's Book + Kod do podręcznika w wersji cyfrowej"?
Za treścią podręcznika stoją Sue Kay, Vaughan Jones, Daniel Brayshaw, Bartosz Michałowski, Beata Trapnell, Dean Russell.
Są autorami paru podręczników, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje opisywany podręcznik szkolny?
947/2/2019 - nr dopuszczenia MEN tego podręcznika. Nr MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje kupującego o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki szkolnej posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Potwierdzamy, ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi w dniu przyznania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z ramą programową.

 
Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Skieruj uwagę na nr dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych dostępnych w szkole.

 
Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Focus 2. Second Edition. Student's Book + Kod do podręcznika w wersji cyfrowej"?
Tytuł ten należy do serii "Focus Second Edition".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć kompleksowych materiałów edukacyjnych, które pomogą ich studentom rozwijać wiedzę i umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.

 
W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, z łatwością można ją zapakować do szkolnego plecaka.

 
Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas LO 2. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie jest uczeń.
 

 
Jaka jest data wydania "Focus 2. Second Edition. Student's Book + Kod do podręcznika w wersji cyfrowej"?
Ten podręcznik został wydany w 2018 roku. Od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.

 
W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o odpowiednich zeszytach. Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.

 
Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.

 

Szczegóły - Focus 2. Second Edition. Student's Book + Kod do podręcznika w wersji cyfrowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>