Matura Focus 2. Student's Book plus MP3 CD (wieloletni)

Matura Focus 2 to podręcznik wieloletni do nauki języka angielskiego w szkołach ponadpodstawowych. Jako integralny komponent kursu polecamy też: Ćwiczenia do wersji wieloletniej Matura Focus 2. Matura Focus Pierwsza seria dla szkół ponadpodstawowych zintegrowana z bestsellerowymi Repetytoriami...
69,44 * 88,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 66,13 zł

Opis

Matura Focus 2 to podręcznik wieloletni do nauki języka angielskiego w szkołach ponadpodstawowych. Jako integralny komponent kursu polecamy też: Ćwiczenia do wersji wieloletniej Matura Focus 2.

Matura Focus
Pierwsza seria dla szkół ponadpodstawowych zintegrowana z bestsellerowymi Repetytoriami Longmana dla jeszcze lepszego przygotowania do egzaminu. Matura Focus dba o potrzeby uczniów słabszych oraz buduje poprawność językową, potrzebną na egzaminie i w codziennej komunikacji.

Książka ucznia (Student Book) to poukładany i systematyczny program, który skupia się na każdej umiejętności. Zawiera 8 rozdziałów tematycznych po 8 lekcji każdy – dokładnie taka ilość materiału, którą można zrealizować w jeden rok szkolny.

Każdemu rozdziałowi towarzyszy lista słów oraz zestaw dodatkowych ćwiczeń w zeszycie Word Store. Odnośniki do Word Store znajdują się także w lekcjach skillowych, bo nauka czytania czy słuchania to doskonała okazja do poznania nowych słówek.

Ramki Show what you know na początku rozdziału pomagają przywołać słowa, które uczniowie już znają.

W klasie zawsze są uczniowie, którzy potrzebują dodatkowych wyjaśnień gramatyki. W Matura Focus znajdą je na stronach Grammar reference AND practice na końcu książki, a obok nich także ćwiczenia sprawdzające znajomość konkretnych zagadnień.

Zadania w typie egzaminacyjnym oznaczyliśmy ramką Exam Focus. Podsumowaniem są też dwie strony z zadaniami maturalnymi po każdym rozdziale, które wykorzystują język z lekcji i dają możliwość sprawdzenia się.

Zeszyt Word Stote wklejony na końcu książki ucznia to bank słownictwa, który będzie wymarzoną pomocą przed egzaminem. Zawiera:

Dwie strony ćwiczeń leksykalnych do każdego rozdziału,
Listy wyrażeń przyimkowych i czasowników frazalnych potrzebnych na maturze,
Przypomnienie zasad słowotwórstwa, zaimków, liczebników oraz czasowników nieregularnych.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto napisał "Matura Focus 2. Student's Book plus MP3 CD (wieloletni)"?
Za treścią podręcznika stoją Daniel Brayshaw, Bartosz Michałowski.
Są autorami paru podręczników, jednak są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć uwagę na tytuł, autora lub autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych przez szkołę.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
135 stron książki Matura Focus 2. Student's Book plus MP3 CD (wieloletni).
Jest wypełniona edukacyjną treścią uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w niej liczne, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego przedmiotu.


Do której serii publikacji edukacyjnych należy "Matura Focus 2. Student's Book plus MP3 CD (wieloletni)"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej "Matura Focus".
Wraz z innymi składowymi cyklu, ta książka ma za zadanie dostarczyć spójnych materiałów edukacyjnych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności w sposób systematyczny i zorganizowany.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik ma miękką okładkę, co sprawia, że bardzo wygodnie korzysta się z niego nawet na szkolnym korytarzu.


Kiedy wydano podręcznik?
Rok wydania tej publikacji to 2015. Od lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez te lata pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Dla uczniów której klasy i na jakim etapie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Publikacja jest przeznaczona dla uczniów klas LO 1-4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od szkoły, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym obecnie znajduje się uczeń.W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu artykułów szkolnych, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Matura Focus 2. Student's Book plus MP3 CD (wieloletni)

 • Autorzy: Vaughan Jones, Sue Kay
 • Wydawnictwo Pearson
 • Seria Matura Focus
 • Rok wydania: 2015
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 135
 • Format: 21x29,6 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788378824237
 • Język: polski, angielski
 • Podtytuł: Szkoły ponadgimnazjalne
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788378824237

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>