Mokosh Szczotka do masażu

Szczotka do masażu ciała wykonana z naturalnego włókna agawy i wysokiej jakości drewna bukowego. Przeznaczona do stosowania zarówno na sucho, jak i na mokro. Sucha szczotka jest twardsza i ostrzejsza, zaś po zmoczeniu jej działanie jest łagodniejsze – idealne dla osób o wrażliwszej skórze....

65.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Szczotka do masażu ciała wykonana z naturalnego włókna agawy i wysokiej jakości drewna bukowego. Przeznaczona do stosowania zarówno na sucho, jak i na mokro. Sucha szczotka jest twardsza i ostrzejsza, zaś po zmoczeniu jej działanie jest łagodniejsze – idealne dla osób o wrażliwszej skórze. Masowanie ciała szczotką zwiększa ukrwienie skóry, wygładza ją i ujędrnia, złuszcza martwy naskórek i przygotowuje skórę do aplikacji kosmetyków pielęgnacyjnych. Po zastosowaniu szczotki skóra lepiej wchłania składniki aktywne i mikroelementy zawarte w balsamach, eliksirach, czy serach, dzięki czemu działają one skuteczniej. Szczotka pomaga także likwidować obrzęki limfatyczne i świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie kuracji antycellulitowej.

Sposób przygotowania i przechowywania

Stosuj szczotkę dwa razy w tygodniu wykonując masaż całego ciała na mokro lub na sucho od stóp i dłoni w kierunku serca. Przechowywać w suchym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Po użyciu szczotki na mokro należy ją wysuszyć włóknami do dołu kładąc ją w suchym miejscu. Szczotkę można myć naturalnym mydłem pod bieżącą wodą.

Dane producenta/dystrybutora

MOKOSH Cosmetics Dolna 14, Kazuń Nowy 05-152

Recenzje

Ocena 

Świetna jakość szczotki, bardzo funkcjonalna w użyciu.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Mokosh Szczotka do masażu