NOWOŚĆ Persi Flora Proszek do prania uniwersalny 10 kg

Persi Flora Proszek do prania uniwersalny 10 kg

Proszek do prania uniwersalny. Zawiera mydło oraz aktywne enzymy, które skutecznie usuwają plamy i silne zabrudzenia. Jest odpowiedni do prania we wszystkich typach pralek i do prania ręcznego. Zawiera składniki chroniące pralkę przed osadzaniem kamienia. Można nim prać zarówno ubrania kolorowe jak...
49,99 * 55,00 zł
Cena za kg : 5zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 52,99 zł

Opis

Proszek do prania uniwersalny. Zawiera mydło oraz aktywne enzymy, które skutecznie usuwają plamy i silne zabrudzenia. Jest odpowiedni do prania we wszystkich typach pralek i do prania ręcznego. Zawiera składniki chroniące pralkę przed osadzaniem kamienia. Można nim prać zarówno ubrania kolorowe jak i białe. Innowacyjna receptura zapewni czystość i świeżość pranych ubrań. Doskonale działa już w temperaturze 30°C, nawet na krótkich programach. Nie zawiera zeolitów. które najczęściej odpowiadają za podrażnienia skóry oraz przyczyniają się do powstawania reakcji alergicznych. Proszek bez problemów rozpuszcza się w wodzie nie pozostawiając przy tym plam i zacieków.

Szczegóły - Persi Flora Proszek do prania uniwersalny 10 kg

  • Producent: Persi Flora
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4170000022442
  • EAN: 4170000022442
  • Wymiary: 35 x 29 x 14 cm

Składniki - Persi Flora Proszek do prania uniwersalny 10 kg

Niejonowy środek powierzchniowo czynny, Mydło sodowe, Fosfonian, Zapach, Rozjaśniacz optyczny, Polikarboksylany, Węglan sodu, Enzymy, Anionowy środek powierzchniowo czynny, Nadwęglan sodu, TAED, Sól

Sposób przygotowania i przechowywania

Porady dotyczące prania: nie używać do wełny i jedwabiu, postępuj zgodnie z instrukcją prania odzieży, przestrzegać zaleceń dotyczących dawkowania.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

To się opłaca! Zestawy do domu >>