Zestaw Mop Kit + 11 wkładów (8 suchych, 3 mokre) Swiffer

Swiffer Zestaw startowy: 1 mop, 8 suchych ściereczek i 3 mokre chusteczki Nareszcie masz do dyspozycji rozwiązanie, które umożliwi Ci pozamiatanie podłogi i umycie jej jednym przyrządem. Zestaw startowy Swiffer zawiera 8 grubych suchych ściereczek, które przyciągają i zatrzymują nawet 3 razy więcej...
79,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 68,57 zł

Opis

Zestaw startowy Swiffer, w którym znaleźć możemy: 1 mop, 3 mokre chusteczki oraz 8 suchych ściereczek. Wszystkie elementy, z których składa się produkt, sprawia, że bez żadnego problemu posprzątasz swój dom. Jednym artykułem jesteś w stanie pozamiatać i umyć podłogę, bez potrzeby korzystania z innych urządzeń.

Grube, suche ściereczki świetnie radzą sobie z trudnym do usunięcia kurzem. Przyciągają i zatrzymują nawet do trzech razy więcej brudu i kurzu, a nawet włosów, niż jakiekolwiek inne, znane już wcześniej na rynku tradycyjne szczotki do zamiatania. Nada się idealnie do każdej sytuacji, nawet tej ekstremalnej! Wycieranie drobnego kurzu, którego nie udało się pozbyć odkurzaczem - to już żadne zmartwienie. Produkt zapewni uniknięcie częstego, wielorazowego czyszczenia!

Mokre ściereczki są natomiast wytworzone z wysoko jakościowych tworzyw, dzięki którym materiał, z jakiego się składają, nadaje im sporą grubość i odpowiednio dobraną, specjalną teksturę, która umożliwia zebranie całego, nawet trudnego do pozbycia się kurzu. Cały brud i włosy zostają zatrzymane w tkaninie.

Po pozbyciu się uciążliwego kurzu istotne jest umycie parkietu bądź podłogi. Korzystanie z mokrych chusteczek umożliwi Ci szczegółowe rozpuszczenie wszelkich zanieczyszczeń. Następnie brud zostaje wchłonięty do materiału, dzięki czemu podłoga pozostaje czysta, bez smug. W powietrzu uniesie się tylko świeży zapach czystości.

Jakie właściwości i cechy wyróżniają zestaw Swiffer?

  • Posiada obrotową końcówkę 360°, która umożliwia wyczyszczenie każdego pomieszczenia, nawet takiego, w którym są ukryte różne, ciężko dostępne zakamarki
  • Bez problemu pozbędzie się kurzu i brudu
  • Składa się z 1 mopa, 8 suchych ściereczek i 3 mokrych chusteczek
  • Nada się do czyszczenia wszystkich rodzajów twardych powierzchni, bez pozostawionego osadu
  • Ma prostą obsługę! Wystarczy, że zamocujesz ściereczkę bądź chusteczkę na mopie i od razu możesz przejść do działania

Zwróć uwagę! Nie używaj mokrych chusteczek na niewykończonych, woskowanych lub olejowanych podłogach, płytkach bądź wykładzinach.

Szczegóły - Zestaw Mop Kit + 11 wkładów (8 suchych, 3 mokre) Swiffer

  • Producent: Swiffer
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8006540316764
  • EAN: 8006540316764
  • Wymiary: 60 x 6 x 13 cm

Składniki - Zestaw Mop Kit + 11 wkładów (8 suchych, 3 mokre) Swiffer

Konserwanty, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Kompozycje Zapachowe

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą. Po użyciu umyć ręce. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Informacja alergenna

Zawiera Methylchloroisothiazolinone/methylisothiazolinone.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>