Woda funkcjonalna

Jest 5 produktów.
4,95 * 7,23 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 7,23 zł
24,99 * 36,29 zł
2.08 zł/ za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 23,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 2,84 zł
96,16
6.01 zł/ za szt. w zest.
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 92,00 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 5,75 zł

Starasz się prowadzić zdrowy tryb życia i wybierasz produkty, które dostarczą organizmowi dobrze przyswajalne mikroelementy? A może poszukujesz naturalnego rozwiązania, które pomoże na problemy z trawieniem, bądź będzie stanowić efektywną pomoc przy regeneracji po wysiłku fizycznym? Te i wiele innych zalet posiadają wody funkcjonalne, które cieszą się coraz większą popularnością wśród świadomych konsumentów. W Bee wychodzimy naprzeciw zdrowotnym trendom - sprawdź, jakie wody funkcjonalne możesz u nas znaleźć!

Czym są wody funkcjonalne?

W odróżnieniu od naturalnych wód mineralnych, wody, które prezentujemy w tej kategorii, charakteryzują się specjalnym składem i sposobem przetworzenia. Dzięki temu wśród wód funkcjonalnych można znaleźć bezpieczne, oczyszczone wody przeznaczone dla niemowląt.

Zalety wód leczniczych od lat znane są medycynie. Dzięki naszej ofercie nie musisz jechać do uzdrowiska, by cieszyć się ich zbawiennym wpływem na organizm.

Poszukując wody funkcjonalnej, która najlepiej spełni Twoje potrzeby, zapoznaj się ze szczegółową charakterystyką poszczególnych wód. W sklepie Bee znajdziesz różne typy wód funkcjonalnych, a wśród nich m.in.:

-czarną wodę od Fulvica, zawierającą kwasy humusowe, huminowe i fulwowe,
-leczniczą wodę „Zuber”, odznaczającą się niezwykle wysoką zawartością minerałów,
-jonizowaną wodę od Redox, polecaną np. dla sportowców,
-specjalną wodę dla kobiet marki Baby Zdrój,
-zestaw leczniczych wód Borjomi,  bogatych w magnez, wapń czy sód.

Te i wiele innych specjalistycznych wód znajdziesz w sklepie Bee. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania - serdecznie zapraszamy do kontaktu.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe