Aura Herbals Witamina D3 (4000 IU) + K2mk7 Forte Suplement diety w kroplach 30 ml

Suplement diety Witamina naturalnego pochodzenia D3 4000IU + K2mk7 FORTE w kroplach (30 ml) 180 dziennych porcji, 4000 IU witaminy D3 z lanoliny w dziennej porcji, 100 μg witaminy K2mk7 z natto w dziennej porcji, witamina naturalnego pochodzenia na bazie oliwy z oliwek, wysoka przyswajalność,...

39.99 zł

-24%

52.90 zł

Cena za L : 1333zł

Dodaj do schowka

Opis

Witamina D3 jest syntezowana w skórze człowieka pod wpływem promieniowania słonecznego. Substancja ta jest jedną z witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i podobnie jak inne, jest niezbędna dla odpowiedniego funkcjonowania organizmu.

W Polsce efektywna synteza witaminy D3 jest możliwa tylko w okresie od maja do czerwca, pomiędzy 10.00 a 15.00, a codzienna dieta jest w stanie dostarczyć zwykle około 20% dziennego zapotrzebowania. Sprawia to, że wielu Polaków cierpi na niedobory witaminy D3. Najlepszym jej źródłem są ryby morskie, sery na bazie mleka krowiego, mleko i jaja. Przetwory rybne również zawierają wysoką zawartość tej substancji.

Preparat Witamina D3 4000IU + K2 Mk 7 FORTE w kroplach jest źródłem naturalnej witaminy. Pozyskiwana jest ona z oliwy z oliwek, co sprawia, że jej przyswajalność jest bardzo wysoka. Dodatkowo preparat ten zawiera witaminę K2 Mk 7; jest to element diety wytwarzany przez bakterie, które naturalnie występują w jelitach człowieka. Jest to najbardziej przyswajalny typ witaminy K2.

Zarówno witamina D3, jak i K2 wywierają korzystny wpływ na układ kostny człowieka. Sprawia to, że połączenie tych dwóch substancji jest często spotykane na rynku.

Produkt ten jest idealnym suplementem naturalnej diety i pozwala na uzupełnienie braków witaminy D3 i K2 w organizmie. Opakowanie zawiera 180 dziennych porcji zawartych w wygodnej formie kropli, bez dodatków zbędnych konserwantów. Należy jednak pamiętać, że suplementacja nie zastąpi zdrowego stylu życia ani zbilansowanej diety.

Składniki - Aura Herbals Witamina D3 (4000 IU) + K2mk7 Forte Suplement diety w kroplach 30 ml

Oliwa z oliwek, menachinon (MK-7, witamina K2 z natto), przeciwutleniacz: ekstrakt z rozmarynu, cholekalcyferol (witamina D3 z lanoliny).

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowuj suchym miejscu w temperaturze poniżej 25°C. Suplement diety przechowuj w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nie stosować u osób uczulonych na jakikolwiek składnik suplementu. Produkt nie wskazany dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że bardzo ważny i zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Występujący osad świadczy o obecności naturalnych składników i nie stanowi wady produktu.

Dane producenta/dystrybutora

Aura Herbals Jarosław Paul, ul. 23 marca 77/3, 81-820 Sopot

Recenzje

Ocena 

Godny polecenia produkt:

- dobry skład - bez zbędnych dodatków,

- bardzo dobrze przyswajalny suplement - po spożywaniu zalecanej dziennej dawki poziom witaminy D we krwi 76 ng/ml (wysokie stężenie),

- znaczna poprawa odporności,

- wydajny.

Ocena 

Bardzo dobry suplement w dobrze przyswajalnej formie z witaminą K2.

Plusem jest również szklana ciemna buteleczka.

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Aura Herbals Witamina D3 (4000 IU) + K2mk7 Forte Suplement diety w kroplach 30 ml