Prezenty na Dzień Ojca 2023 - pomysły na upominki dla Taty


Prezenty na Dzień Ojca >Słodkości > Siły >Zdrowia > Młodości > Rozwoju >

Każdego roku świętujemy Dzień Ojca. To chwila docenienia jego roli i trudu, jaki wkłada w wychowywanie dzieci. Warto poświęcić trochę czasu, by znaleźć taki prezent na Dzień Taty, który sprawi mu radość i będzie miłą pamiątką.

Kiedy obchodzimy Dzień Ojca w Polsce i jaka jest geneza tej tradycji?

Dzień Ojca po raz pierwszy obchodzony był w Stanach Zjednoczonych. Miało to miejsce 19 czerwca 1910 roku w Spokane w stanie Waszyngton, ale było tylko lokalnym wydarzeniem. Obchody zorganizowała Sonora Smart Dodd, by docenić swojego ojca, Williama Smarta, weterana wojny secesyjnej. Przez wiele lat podejmowała wysiłki, by święto zostało rozpowszechnione na inne stany, to dopiero prezydent Nixon w 1972 roku oficjalnie ustanowił obchody Dnia Ojca na trzecią niedzielę czerwca.

Dzień Ojca, podobnie jak Dzień Matki, obchodzony jest w różnych krajach w innych terminach. W Polsce świętujemy go 23 czerwca. W wielu krajach jest to święto ruchome, najczęściej przypadające (tak jak na samym początku) na trzecią niedzielę czerwca. W tym dniu świętuję się m.in. w Czechach, Holandii, Japonii, Wielkiej Brytanii, na Ukrainie czy w USA.

Co kupić tacie na Dzień Ojca?

Pytanie, co kupić na Dzień Ojca, zadają sobie i dzieci, i mamy. To one uczą maluchy, by 23 czerwca w sposób szczególny doceniły swojego tatę.

Laurka to pierwszy prezent dla taty od dziecka, którego pomysłodawczynią zwykle jest mama. Dopiero po wielu latach dzieci same zaczynają zastanawiać się nad sposobem świętowania tego dnia. I chociaż wiadomo, że najważniejsza jest pamięć, to jednak miło jest, gdy dziecko samo wymyśli i przygotuje prezent dla taty.

Prezenty na Dzień Ojca – pomysły klasyczne i nietypowe

Najważniejsze, by prezentem na Dzień Ojca rzeczywiście sprawić tacie radość. Szukając pomysłu, warto więc przyjrzeć się jego zainteresowaniom i sposobowi spędzania wolnego czasu. Mogą sprawdzić się klasyczne pomysły jak np. kubek termiczny czy zestaw do majsterkowania, albo bardziej nietypowe jak przejazd samochodem wyścigowym.

Fajne prezenty na Dzień Ojca nie muszą być jednak drogie. Podpowiadamy, co można kupić, by świętować ten szczególny dzień w roku. Oto nasze pomysły na prezent dla taty.

Ulubiona kawa lub zestaw herbat – idealne na 23 czerwca i nie tylko

Kawa albo herbata to uniwersalny pomysł, który może być nie tylko prezentem na Dzień Ojca. Wystarczy wybrać odpowiednio zapakowany zestaw, by stał się eleganckim podarunkiem. W naszej ofercie szczególnie polecamy zestaw kaw lub pięknie zapakowany zestaw prezentowy herbaty Sir Williams wraz z kubkiem.

Jeżeli interesują Cię nietypowe prezenty na Dzień Ojca, to zamiast kawy lub herbaty, możesz wybrać Yerba Mate. Yerba to napar, który przyrządza się z liści ostrokrzewu paragwajskiego. Ma właściwości pobudzające, wzmacniające i regulujące, a jego regularne picie dobroczynnie działa na cały organizm. Na prezenty na Dzień Ojca świetnie sprawdzi się zestaw startowy,który oprócz yerby zawiera specjalne naczynie do jej parzenia i łyżeczkę (bombilla) do picia.

Tradycyjne słodkości i zdrowe słodycze – zawsze trafiony prezent na Dzień Taty

Jako prezenty na Dzień Ojca świetnie sprawdzą się bombonierki. Możesz wybrać klasyczne wiśnie w likierze albo czekoladki Merci.

Jeżeli prezent dla taty ma być słodki i równocześnie zdrowy, to sięgnij po batony BeRAW, czekoladę bez dodatku białego cukru i oleju palmowego Super Fudgio czy ciastka maślane bezglutenowe Glutenex– ze zdrowych słodyczy możesz skomponować koszyk rozmaitości dla każdego taty, który dba o smukłą sylwetkę lub z różnych powodów przebywa na diecie eliminującej.

Praktyczny prezent dla taty – kosmetyki dla mężczyzn i suplementy diety

Prezenty na Dzień Ojca wyrażają miłość i troskę. To właśnie dlatego tak dużą popularnością jako prezent dla taty cieszy się osławiony balsam po goleniu. My proponujemy ten z firmy Ava Eco, ze względu na jego naturalny skład i świetne działanie. To bardzo praktyczny prezent na Dzień Ojca, który przy okazji sprawi mu dużo radości.

Świetnym pomysłem na prezent dla ojca, zwłaszcza jeśli obdarowujemy tatę w wieku 50+, będą rozmaite suplementy diety, które dodadzą mu wigoru i zadbają o ogólną sprawność organizmu i umysłu. Polecamy m.in. energetyzujący i niwelujący stres korzeń maca, opóźniającą procesy starzenia L-argininęczy wzmacniający włosy i zapobiegający ich wypadaniu nutrikosmetyk dla mężczyzn Hairvity.

Książka hobbystyczna, poradnik lub powieść – świetny pomysł na Dzień Ojca

Oryginalne prezenty na Dzień Ojca mogą ukrywać się na półkach księgarni. Książki pomagające w pielęgnowaniu hobby, poradniki czy kryminały ofiarowane jako prezent na Dzień Taty, zapewnią mu długie godziny relaksu. Proponujemy książkę "Idealny rodzic nie istnieje" jako tegoroczny pomysł na Dzień Ojca.

Lista prezentów na Dzień Ojca mogłaby być długo rozwijana. Zapraszamy jednak do samodzielnego rozejrzenia się w naszym sklepie i znalezienia takiego prezentu dla taty, z którego będzie zadowolony i obdarowany, i obdarowujący. W końcu prezenty na Dzień Taty dawane są tylko raz w roku.

25,89 * 35,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 16,44 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 16,10 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 59,95 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 47,99 zł
69,99 * 140,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 63,99 zł
15,18 * 15,59 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 15,29 zł
59,00 * 62,90 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 70,58 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 107,91 zł
77,23 * 79,99 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 56,76 zł
13,20 * 14,28 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 9,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 15,87 zł
19,99 * 29,42 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 18,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 4,55 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 27,22 zł
61,12 * 99,90 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 59,69 zł
19,07 * 29,95 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 11,99 zł
26,05 * 39,90 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 4 dni
najniższa cena z 30 dni: 25,44 zł
62,09 * 99,00 zł
*cena detaliczna
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 60,64 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe