Inside Out. Elementary. Resource Pack

Inside Out. Elementary. Resource Pack
97,00

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 85,36 zł

Opis

Inside Out. Elementary. Resource Pack

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Inside Out. Elementary. Resource Pack"?
Autorem podręcznika jest Sue Kay.
Jest autorem niewielu podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauki. Wynikać to może przykładowo z konieczności intensywnego zaangażowania w proces przygotowywania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora bądź autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Do której serii podręczników należy "Inside Out. Elementary. Resource Pack"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej "Inside Out".
Wraz z innymi tytułami z cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie kompleksowych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę jak również umiejętności systematycznie i w sposób zorganizowany.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję do szkoły, z którą warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Inside Out. Elementary. Resource Pack

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>