Focus 2. Second Edition. Student's Book and Workbook + Kody do podręcznika w wersji cyfrowej oraz interaktywnego zeszytu ćwiczeń

Focus Second Edition 2. Student's Book + Kod do podręcznika w wersji cyfrowej Focus Second Edition to nowa edycja bestsellerowej serii Matura Focus, stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019. Focus Second Edition to kompleksowy program rozwoju...
173,98 * 200,81 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 158,24 zł

Opis

Focus Second Edition 2. Student's Book + Kod do podręcznika w wersji cyfrowej

Focus Second Edition to nowa edycja bestsellerowej serii Matura Focus, stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019.

Focus Second Edition to kompleksowy program rozwoju umiejętności komunikacji, który otwiera na język, uwrażliwia na akcent, uczy poprawnej wymowy i zapewnia wzorce wypowiedzi. Książka ucznia z kodem dostępu do Digital Resources:

 • w każdym rozdziale nawet do 20 zadań na słuchanie,
 • zadania na mówienie w każdej lekcji,
 • sekcja referencyjna zawiera wyjaśnienia w języku polskim w zakresie zagadnień gramatycznych oraz środków językowych,
 • listy słów w formie audiokursu,
 • wzorcowe wypowiedzi pisemne,
 • notki kulturowe UK Today i US Today,
 • kod dostępu do nagrań audio.

Focus Second Edition 2. Workbook + Kod do interaktywnego zeszytu ćwiczeń

Focus Second Edition poziom 2 ćwiczenia. Focus Second Edition to nowa edycja bestsellerowej serii Matura Focus, stworzona na bazie podstawy programowej dla liceów i techników obowiązującej od września 2019.Zapewnia pełną realizację wymagań ogólnych i szczegółowych, łącząc naturalną komunikację, poprawność językową i gwarantując realne postępy w nauce.

Zeszyt ćwiczeń z kodem dostępu do Online Practice:

 • każdej lekcji z podręcznika odpowiada strona materiału utrwalającego w zeszycie ćwiczeń,
 • identyczna numeracja stron w podręczniku i zeszycie ćwiczeń pozwala łatwo nawigować między komponentami w trakcie lekcji,
 • zeszyt ćwiczeń zawiera arkusze pracy z filmami BBC, dzięki czemu autentyczne materiały wideo można wykorzystać jako wsparcie regularnej lekcji lub jako osobne zajęcia, a wszystko BEZ POTRZEBY KSEROWANIA,
 • Online Practice zapewnia uczniowi materiały, które pozwolą przedłużyć kontakt z językiem angielskim także poza lekcją.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź Q&A

Kto napisał "Focus 2. Second Edition. Student's Book and Workbook + Kody do podręcznika w wersji cyfrowej oraz interaktywnego zeszytu ćwiczeń"?
Sue Kay, Vaughan Jones, Daniel Brayshaw, Bartosz Michałowski, Beata Trapnell, Dean Russell to autorzy tego podręcznika.
Obecnie dostępnych są do pięciu książek od tego grona autorów. Zdobycie reputacji, której efektem jest bycie autorem wielu książek, wymaga nieustannego rozwoju i zaangażowania. Warto zauważyć, że wielu autorów takiej liczby publikacji podręcznikowych ma doświadczenie jako nauczyciele lub profesorowie, co daje im wgląd w to, jak właściwie przekazać informacje uczniom. Pisanie podręczników to na tyle długiproces, który może trwać miesiącami, a niektóre szkolne książki mogą wymagać wielu rewizji w miarę jak zmieniają się standardy nauczania.

Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje ten podręcznik?
947/2/2019 - numer dopuszczenia MEN tego podręcznika. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauki obowiązującymi na dzień przyznania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem zgodności z ramą programową.


Na podstawie czego mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
 • Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
 • Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autora, wydawnictwo.
 • Sprawdź, czy wymienione powyżej dane znajdują się w opisie opisywanego produktu.Do której serii podręczników szkolnych należy "Focus 2. Second Edition. Student's Book and Workbook + Kody do podręcznika w wersji cyfrowej oraz interaktywnego zeszytu ćwiczeń"?
Tytuł należy do popularnej serii edukacyjnej Focus Second Edition.
Wraz z innymi częściami cyklu, podręcznik ten ma na celu dostarczenie spójnych materiałów dydaktycznych, które pomogą uczniom rozwijać wiedzę, a także umiejętności w sposób zorganizowany oraz systematyczny.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik został wydany w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją spakować do szkolnego plecaka.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje szkolne, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Focus 2. Second Edition. Student's Book and Workbook + Kody do podręcznika w wersji cyfrowej oraz interaktywnego zeszytu ćwiczeń

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>