Plastry i woski do depilacji

Jest 8 produktów.

Ponad 200 produktów w obniżonych cenach >>

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 11,38 zł
NOWOŚĆ
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 9,63 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 15,32 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 14,33 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 28,07 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 8,99 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 27,35 zł
wysyłka w 24 godziny
najniższa cena z 30 dni: 27,35 zł

Depilacja nie jest pojęciem, które wywołuje miłe skojarzenia u osób, które regularnie pozbywają się niechcianego owłosienia. Często kojarzy się ze żmudnym procesem usuwania włosków z nóg i innych części ciała za pomocą maszynki do golenia, co niestety nie przynosi oczekiwanych efektów.

Rozwiązaniem, które jest w stanie znacznie przyśpieszyć i uprzyjemnić ten zabieg, jest zastosowanie plastrów i wosków do depilacji. Ten sposób usuwania włosków z ciała daje długotrwałe efekty, więc nie trzeba go powtarzać tak często, jak golenia maszynką. Na długo pozwoli zapomnieć o tym nielubianym przez wielu zabiegu kosmetycznym, gdyż włoski zostają wyrwane wraz z cebulkami i odrastają zdecydowanie wolniej.

Warto zwrócić uwagę na przeznaczenie danego preparatu, gdyż osobne produkty przystosowane są do depilacji wrażliwej skóry twarzy a inne do dużych powierzchni, jak np. nogi. Również osoby borykające się z problemami wrażliwej skóry odnajdą w Bee woski do depilacji, które pozwolą na usunięcie owłosienia bez większych podrażnień, np. wkład wosku do depilacji ciała Peggy Sage.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty, które są dostosowane do depilacji wszystkich części ciała. Możesz wybierać spośród wielu marek specjalizujących się w produkcji plastrów i wosków do depilacji, m. in.

-Veet: VEET Easy-Gelwax precyzyjne plastry z woskiem do depilacji twarzy oraz ciała;
-Joanna: Sensual plastry do depilacji ciała Vegan Naturalny Wosk Roślinny lub z dodatkiem aloesu;
-Peggy Sage: perełki wosku do depilacji oraz wkłady wosku do depilacji.

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów do depilacji woskiem na naszej stronie internetowej. Duży wybór sprawi, że z pewnością każdy znajdzie tutaj coś, co spełni jego oczekiwania i pozwoli cieszyć się gładką skórą.

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe