Joanna Sensual plastry do depilacji twarzy włosy mocne + oliwka łagodząca podrażnienia 16 szt. + 10 ml

Pojedyncze plastry Joanna Sensual przeznaczone do depilacji twarzy. Nowa, ulepszona formuła oraz większa ilość wosku, zapewniająca szybszą depilację włosów mocnych. Do opakowania dołączona została tubka z oliwką, która łagodzi podrażnienia.

13.65

Cena za szt. : 0.85zł

Dodaj do schowka

Opis

Pojedyncze plastry Joanna Sensual przeznaczone do depilacji twarzy. Nowa, ulepszona formuła oraz większa ilość wosku, zapewniająca szybszą depilację włosów mocnych. Do opakowania dołączona została tubka z oliwką, która łagodzi podrażnienia.

Składniki - Joanna Sensual plastry do depilacji twarzy włosy mocne + oliwka łagodząca podrażnienia 16 szt. + 10 ml

Plastry do depilacji: Glyceryl Rosinate, Carthamus Tinctorius Seed Oil, Polyethylene, Cera Alba, Microcrystalline Wax, Stearic Acid, Parfum, CI 77891, CI 45410,

Oliwka łagodząca: Paraffinum Liquidum, Chamomilla Recutita Flower Extract, Parfum.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed przystąpieniem do depilacji dokładnie umyj i wysusz partie ciała, które chcesz depilować.

1. Zanim rozdzielisz plastry ogrzej je w dłoniach, energicznie pocierając.

2. Ostrożnie rozdziel plastry na dwie części. Każda z nich jest przeznaczona do użycia.

3. Przyklej plaster równo na skórę przyciskając i wygładzając go kilkakrotnie w kierunku wzrostu włosów.

4. Natychmiast oderwij plaster zdecydowanym ruchem w kierunku „pod włos". Plaster zrywaj równolegle do powierzchni skóry.

5. Każdy plaster możesz użyć kilka razy przyklejając go w miejsca, z których chcesz usunąć włosy. Za każdym razem postępuj w sposób opisany powyżej.

6. Pozostałość wosku na skórze usuń załączoną oliwką. Możesz nasączyć nią chusteczkę bądź rozprowadzić bezpośrednio dłonią. Nie zmywaj wosku wodą i mydłem, nie używaj w tym celu szczotki ani ostrej gąbki.

Wskazówki: W celu uniknięcia podrażnień przez kilka godzin po zabiegu nie myj depilowanych miejsc wodą z mydłem i nie używaj kosmetyków zawierających alkohol. Aby skutecznie wykonać zabieg, włosy powinny mieć długość co najmniej 3-4 mm. Nie depiluj plastrami skóry podrażnionej, skaleczonej, ze zmianami chorobowymi lub mocno opalonej. W razie wątpliwości skontaktuj się z lekarzem. W przypadku skóry wrażliwej przeprowadź „test na wrażliwość", na małej powierzchni ciała według sposobu użycia. Jeśli do 24 godzin nie wystąpi podrażnienie - możesz wykorzystać plastry do depilacji całego ciała. Po zabiegu mogą pojawić się zaczerwienienia i pieczenie, które znikną w ciągu kilku dni. Aby usunąć włosy z mniejszych partii ciała np. bikini, możesz pociąć plaster tak, aby otrzymać pożądany kształt.

Plastry przechowywać w suchym, chłodnym miejscu w pozycji poziomej.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Joanna Sensual plastry do depilacji twarzy włosy mocne + oliwka łagodząca podrażnienia 16 szt. + 10 ml

  • Producent: Joanna
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5901018017361
  • EAN: 5901018017361
  • Wymiary: 10.4 x 10.4 x 2.5 cm

Inni Klienci kupili również