Hagi Cosmetics Świeca sojowa Wakacje na Bali 230 g

Chcesz poczuć nastrojowy wieczór na egzotycznej wyspie? Uwolnij zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z trawy cytrynowej, wanilii, grapefruita, szałwii i cedru. Starannie dobrane olejki eteryczne relaksują, niwelują stresy i...
63,43
Cena za kg : 275.78zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 45,99 zł

Opis

Chcesz poczuć nastrojowy wieczór na egzotycznej wyspie? Uwolnij zapach, a pomoże Ci w tym świeca na bazie ekologicznego wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych z trawy cytrynowej, wanilii, grapefruita, szałwii i cedru. Starannie dobrane olejki eteryczne relaksują, niwelują stresy i napięcia, pomagają odzyskać spokój i radość życia.

Wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina. Nie emituje toksyn. Każdorazowo należy roztopić całą powierzchnię świecy w celu uniknięcia efektu “tunelu”. Przed kolejnym zapaleniem proszę przyciąć zwęgloną część knota, by uniknąć okopcenia.

Czas palenia: ok. 75 h

Składniki aktywne:

  • Olejek grapefruitowy – Uzyskiwany jest poprzez wyciskanie skórek owoców i ma swój charakterystyczny wśród pozostałych cytrusowów zapach i gorzki smak pochodzący od jednego ze składników.
  • Olejek lemongrasowy – Otrzymywany jest przez destylację z parą wodną trawy rosnącej głównie w Indiach i stosowany tam w trociczkach i kadzidłach, jako środek odświeżający i odstraszający owady, a szczególnie komary i kleszcze. Pachnie zielono-cytrusowym zapachem z nutą ziołowo-owocową.
  • Olejek szałwiowy – Szałwia znana była w medycynie ludowej od dawna, jako środek przeciwbakteryjny i przeciwzapalny, stosowany do płukania jamy ustnej. Ma delikatny ziołowo-kamforowy zapach. Często występuje, jako składnik męskich perfum. Olejek szałwiowy otrzymywany jest przez destylację z parą wodną całego ziela szałwii lekarskiej, uprawianej w Europie i USA. Często stosowany jest do nawaniania powietrza w restauracjach.

Szczegóły - Hagi Cosmetics Świeca sojowa Wakacje na Bali 230 g

  • Producent: Hagi Cosmetics
  • Kod producenta: HAG8470
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5906874158470
  • EAN: 5906874158470
  • Wymiary: 5 x 10 x 10 cm

Składniki - Hagi Cosmetics Świeca sojowa Wakacje na Bali 230 g

Wosk sojowy, olejek z trawy cytrynowej, wanilii, grapefruita, szałwii i cedru.

Sposób przygotowania i przechowywania

Przechowywać w temperaturze 5-25°C.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Wosk sojowy pali się w niższej temperaturze niż parafina. Nie emituje toksyn. Każdorazowo należy roztopić całą powierzchnię świecy w celu uniknięcia efektu „tunelu”. Przed kolejnym zapaleniem proszę przyciąć zwęgloną część knota, by uniknąć okopcenia.

Czas palenia: ok. 70 h

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również