Inka


 

Inka to doskonale wszystkim znana, polska firma z imponującą, wieloletnią tradycją. Zaczęło się od tego, że polscy naukowcy opracowali recepturę Inki w 1971 roku, która stała się tak popularna, że obecnie znają ją wszyscy. Zasłynęła dzięki naturalnemu smakowi nie tylko w kraju, ale również na świecie.


Inka - kawa zbożowa bez kofeiny

Inka jest prawdziwym liderem na rynku kaw zbożowych o niesłabnącej popularności i uznaniu konsumentów. Z czasem pod szyldem marki zaczęły powstawać inne produkty, które dostosowują się do aktualnych potrzeb rynkowych, tworząc bogatą i atrakcyjną ofertę. Sukces zawdzięcza wiedzy, doświadczeniu i poszanowaniu dla swojej wieloletniej tradycji. Została doceniona i wyróżniona wieloma nagrodami i znakami, takimi jak: „Poznaj dobrą żywność”, „Perła FMCG”, „Produkt na Medal”, „Superbrands Polska Marka” i wiele innych.

Kawy zbożowe i napoje Inka - smaki dostępne w Bee.pl

W Bee.pl zadbaliśmy o to, by nasi Klienci również mieli dostęp do kultowej kawy rozpuszczalnej Inka. Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić naszą ofertę, zaopatrzyliśmy tę kategorię o takie produkty jak:

-Inka – napój kokosowy,
-Inka – napój owsiany z wapniem i witaminami,
-Inka – rozpuszczalna kawa zbożowa orkiszowa,
-Inka - miodowa rozpuszczalna kawa zbożowa,
-Inka - kawa zbożowa z cykorią,
-Inka - kawa rozpuszczalna z błonnikiem,
-Inka - kawa zbożowa bezglutenowa.


Choć Inkę znają i lubią niemal wszyscy, niewiele osób wie o tym, że obecnie można cieszyć się smakiem tej niezwykłej kawy rozpuszczalnej również w wersji miodowej, mlecznej oraz orkiszowej. To warianty dla prawdziwych fanów produktów tej marki i są fantastycznym urozmaiceniem, jeśli poszukujemy alternatywy dla tradycyjnego smaku Inki.

Firma pomyślała też o osobach na diecie roślinnej lub z nietolerancją laktozy. Dlatego w naszym sklepie można zaopatrzyć się w pyszne napoje roślinne stworzone na bazie kokosa, płatków owsianych, migdałów lub ryżu. Doskonale współgrają z koktajlami, muesli lub z wegańskimi wypiekami! Dodatkowo te produkty wzbogacone są o wapń i witaminy, co czyni je bardzo atrakcyjnymi alternatywami dla mleka na tle konkurentów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą wszystkich produktów firmy Inka, choć kawę rozpuszczalną zna każdy, warto zapoznać się też z innymi pozycjami, które nie odbiegają jakością od kultowego produktu. Życzymy udanych zakupów!

Inka

-27%
7,99 zł 10,99 zł
Inka Napój owsiany 1 l
w magazynie
-27%
w magazynie
-9%
9,99 zł 10,99 zł
Inka Napój migdałowy 1 l
w magazynie
-9%
w magazynie
-27%
7,99 zł 10,99 zł
Inka Napój kokosowy 1 l
w magazynie
-27%
w magazynie
-30%
8,45 zł 11,99 zł
Inka Napój ryżowy 1 l
w magazynie
-30%
w magazynie
-17%
w magazynie
-15%
w magazynie
-7%
w magazynie
-7%
w magazynie
-9%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe