Babuszka Agafia Jałowcowy chłodzący żel do nóg 75 ml

Uzdrawiająca siła jałowca znana jest już od czasów starożytnych. Żyjący na Syberii Buriaci uważali go za symbol wiecznego życia. W miejscach gdzie rósł jałowiec, powietrze stawało się bardziej czyste i świeże, a przebywanie wśród jego krzewów wywoływało uczucie napełnienia siłą i energią....

7.99

Cena za L : 106.53zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Uzdrawiająca siła jałowca znana jest już od czasów starożytnych. Żyjący na Syberii Buriaci uważali go za symbol wiecznego życia. W miejscach gdzie rósł jałowiec, powietrze stawało się bardziej czyste i świeże, a przebywanie wśród jego krzewów wywoływało uczucie napełnienia siłą i energią. Organiczny ekstrakt z jałowca, dzięki wysokiej zawartości substancji lotnych i garbników, wykazuje działanie przeciwzapalne i antyseptyczne, głęboko odżywiając i odbudowując skórę stóp.

Jałowcowy chłodzący żel do stóp pomaga w pozbyciu się uczucia ciężkości, likwiduje zmęczenie, zapobiega powstawaniu obrzęków, przywracając nogom lekkość i świeżość. Olejek miętowy daje efekt chłodzący, likwiduje zmęczenie i tonizuje skórę, a organiczny ekstrakt wiązówki ma działanie nawilżające i kojące.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Babuszka Agafia Jałowcowy chłodzący żel do nóg 75 ml

  • Producent: Babuszka Agafia
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4744183017658
  • EAN: 4744183017658
  • Wymiary: 13.7 x 5.5 x 3.4 cm