Babuszka Agafia


 

Babuszka Agafia to naturalne kosmetyki produkowane na podstawie przepisów przekazywanych od pokoleń przez rosyjskich znachorów i zielarzy, w tym przez Agafię Tichonowną Ermakową, która fascynowała się właściwościami ziół i stworzyła wiele unikalnych receptur kosmetyków o wysokiej skuteczności. Produkty Babuszka Agafia tworzone są na bazie ziół, olejów organicznych i innych naturalnych składników.

Wyjątkowe kosmetyki Babuszka Agafia

Babuszka Agafia, od której wzięła się nazwa marki kosmetyków, żyła na dalekiej Syberii, gdzie zajmowała się zbieraniem ziół i tworzeniem z nich różnorodnych mikstur.  Jej receptury szybko zdobyły dużą popularność i przez lata były udoskonalane. Dzisiaj Babuszka Agafia to uznana marka naturalnych i skutecznych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji skóry ciała i twarzy oraz włosów.

W ofercie marki znaleźć można przede wszystkim różnego rodzaju szampony i odżywki do włosów, kremy, mydła, peelingi, pasty, maseczki do twarzy itd. Wszystkie produkty tworzone są w oparciu o tradycyjne receptury i ziołowe, naturalne składniki. W ich składzie znaleźć można płucnicę islandzką, cytryniec chiński, oleje z nasion rokitnika i syberyjskiego cedru, bylicę arktyczną i wiele innych ziół.

Produkty Babuszka Agafia są certyfikowane i objęte bardzo restrykcyjną kontrolą jakości. Mimo upływu lat cieszą się wciąż niemalejącą popularnością. Wybierane są przez osoby, które stawiają na naturalne, ziołowe składniki i szukają kosmetyków pozbawionych sztucznych, chemicznych dodatków takich jak parabeny czy konserwanty.

Babuszka Agafia
 

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 29,99 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 16,19 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 16,19 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 15,58 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 16,19 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 7,99 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe