Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres rozszerzony

Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r. Materiał zawarty w podręczniku jest kontynuacją i rozwinięciem zagadnień...
52,47 * 62,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 52,65 zł

Opis

Podręcznik jest przeznaczony dla absolwentów szkół podstawowych, którzy uczęszczają do 4-letnich liceów i 5-letnich techników. Jest zgodny z podstawą programową, która obowiązuje w tych szkołach od września 2019 r.

Materiał zawarty w podręczniku jest kontynuacją i rozwinięciem zagadnień przedstawionych w podręczniku do klasy 1., 2. i 3. Autorzy omówili w nim m.in.: funkcję wykładniczą i logarytmiczną, elementy statystyki, rachunek prawdopodobieństwa i geometrię przestrzenną.

Rozdziały są podzielone na tematy odpowiadające jednej, dwóm lub trzem jednostkom lekcyjnym. Głębsze zrozumienie omawianych zagadnień umożliwiają rozwiązane przykłady oraz ćwiczenia przeznaczone do samodzielnego rozwiązania. Każdy temat kończą zadania sprawdzające zrozumienie omawianych zagadnień, a każdy rozdział jest zakończony serią zadań zamkniętych i otwartych. Wszystkie zadania na dowodzenie zostały oznaczone symbolem  D. Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do większości zadań.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres rozszerzony"?
Za treścią podręcznika stoją Marcin Kurczab, Elżbieta Kurczab, Elżbieta Świda.
Są autorami niewielu podręczników, ale te treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik "Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres rozszerzony" został opublikowany przez Wydawnictwo OE Pazdro.


Jak zweryfikować, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione informacje znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Ile stron ma ta pozycja?
Ta książka ma 384 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią upiększoną grafikami. Zawarto w niej wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest niezbędny ten podręcznik?
Publikacja została wydana dla uczniów klas LO 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, to pamiętaj, by dobrać podręcznik odpowiedni do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do zdobywania wiedzy, z którego przedmiotu ta książka jest rekomendowana?
Podręcznik wydano z myślą o konkretnej sekcji nauki, jaką jest matematyka.


Jaki jest zakres tej książki?
Książka ta jest skierowana dla osób na poziomie rozszerzonym. Dla uczniów bardziej zaawansowanych.


Informacje o wydającym ten podręcznik:
Od 1992 roku Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro wydaje najwyższej jakości materiały edukacyjne i podręczniki do przedmiotów ścisłych i humanistycznych. Znane jest z kooperacji z wybitnymi autorami, a przede wszystkim z Krzysztofem Pazdro, znanym autorem podręczników do nauki chemii. Wydawnictwo cechuje się profesjonalizmem, oferując bogatą gamę produktów, takich jak zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań czy arkusze maturalne, które są bardzo znane wśród nauczycieli i uczniów.

Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Matematyka 4. Liceum i technikum klasa 4. Podręcznik. Zakres rozszerzony

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>