Matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności....
36,99 * 42,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 36,38 zł

Opis

Zbiór zadań jest ściśle skorelowany z podręcznikiem do matematyki do 4-letniego liceum i 5-letniego technikum (zgodnym z nową podstawą programową, która obowiązuje w szkołach od września 2019 r.) i stanowi jego cenne uzupełnienie. Zawiera bardzo dużo zadań o zróżnicowanym stopniu trudności.

Bogactwo i charakter zgromadzonych zadań umożliwi każdemu nauczycielowi stosowny wybór zadań do rozwiązania na lekcjach, do prac domowych, do ćwiczeń kontrolnych. Po każdym rozdziale zamieszczono test sprawdzający oraz zadania powtórzeniowe, a na końcu zbioru podano wskazówki i odpowiedzi do zadań.

FAQ

Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 liceum i technikum. Zakres rozszerzony"?
Marcin Kurczab,Elżbieta Kurczab,Elżbieta Świda są autorami tej książki.
Są autorami niewielu podręczników, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 liceum i technikum. Zakres rozszerzony został przygotowany przez Wydawnictwo Oficyna Wydawnicza Krzysztof Pazdro.


Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione wyżej szczegóły znajdują się na stronie opisywanego produktu.


Jakiego zakresu wiedzy jest ten podręcznik?
Książka ta jest skierowana dla uczniów na poziomie rozszerzonym. Dedykowana dla uczniów bardziej zaawansowanych.


Ile stron ma ta pozycja?
"Matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 liceum i technikum. Zakres rozszerzony" składa się z 212 stron.
Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną ilustracjami. Zawiera liczne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Dla uczniów której klasy i na jakim poziomie nauki jest potrzebny ten podręcznik?
Książka jest przeznaczona dla uczniów klas LO 4. Jeśli nie sugerujesz się listą podręczników od nauczyciela, pamiętaj, by dobrać podręcznik dopasowany do poziomu edukacji, na którym znajduje się uczeń.

Do zdobywania wiedzy, z jakiego przedmiotu ta publikacja jest rekomendowana?
Podręcznik wydano do nauki konkretnego przedmiotu, to jest: matematyka.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik:
Funkcjonująca od 1992 r. Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro zyskała popularność jako wydawnictwo skupiające się początkowo na publikacjach z dziedziny nauk ścisłych, z czasem rozszerzając asortyment o podręczniki do przedmiotów przyrodniczych, humanistycznych i artystycznych. Nawiązuje współpracę z renomowanymi autorami, podkreślając swoje zaangażowanie w profesjonalizm i poziom merytoryczny. Szeroka oferta publikacji, obejmująca zeszyty ćwiczeń, zbiory zadań, podręczniki, przyciąga nauczycieli i uczniów na terenie całego kraju.

Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto rozpocząć rok szkolny.


Jeśli zaszła pomyłka podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matematyka. Zbiór zadań dla klasy 4 liceum i technikum. Zakres rozszerzony

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>