NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 4. Podręcznik dla szkoły podstawowej

Podręcznik „NOWE Słowa na start! 4” realizuje dokładnie te treści, których wymaga podstawa programowa – w sposób przemyślany i uporządkowany (spiralny układ treści). W nowej edycji 2023–2025 jest ściśle zintegrowany z systemem NEON, w którym są dostępne różnorodne zasoby cyfrowe, wspierające...
42,01 * 44,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 41,65 zł

Opis

Podręcznik „NOWE Słowa na start! 4” realizuje dokładnie te treści, których wymaga podstawa programowa – w sposób przemyślany i uporządkowany (spiralny układ treści). W nowej edycji 2023–2025 jest ściśle zintegrowany z systemem NEON, w którym są dostępne różnorodne zasoby cyfrowe, wspierające współczesnego ucznia w zdobywaniu wiedzy, a nauczycielowi pozwalające w bardziej komfortowy sposób przygotowywać angażujące lekcje.

  • Regularne powtórki, przygotowane w przystępny sposób, zwiększają szanse każdego ucznia na zrozumienie i opanowanie treści przedmiotowych.
  • Atrakcyjne opracowania lektur obowiązkowych z uwzględnieniem ciekawostek i niezbędnych dla odczytania utworów kontekstów sprawiają, że nawet dawne utwory są dla uczniów zrozumiałe.
  • Przyjazne opracowania form wypowiedzi pisemnej uwzględniają nie tylko wskazówki dla piszących, lecz także wzorcowe prace, przydatne słownictwo oraz ćwiczenia o zróżnicowanym stopniu trudności, które pozwalają wyćwiczyć umiejętności pisarskie.
  • Systematyczny kurs ortografii, bazujący na rozwiązaniach angażujących różne zmysły i mnemotechnikach, przygotowuje uczniów do praktycznego stosowania reguł pisowni we własnych pracach.
  • Stopniowe oswajanie uczniów z formułą zadań egzaminacyjnych umożliwia rzetelne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.
  • Interaktywne zasoby w NEONbooku do każdego tematu sprawiają, że lekcje stają się dla uczniów angażujące i zachęcają ich do samodzielnego zdobywania wiedzy.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 4. Podręcznik dla szkoły podstawowej"?
Anna Klimowicz, Marlena Derlukiewicz to autorzy tego podręcznika.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak są one bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Ten szkolny niezbędnik "NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 4. Podręcznik dla szkoły podstawowej" został opracowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki jest numer dopuszczenia MEN tego podręcznika?
907/1/2017 jest numerem dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika. Numer MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręcznikach szkolnych informuje kupującego o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Co do zasady termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauki posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Potwierdzamy, podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień wydania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową, jak również z kryteriami jakościowymi.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By zwiększyć prawdopodobieństwo udanych zakupów książek do szkoły:
  • Zdobądź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zweryfikuj na tytuł, nr MEN, autorów, wydawnictwo.
  • Upewnij się, że wymienione wyżej dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.Ile stron ma ta pozycja?
344: tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony treścią edukacyjną udoskonaloną obrazkami i ilustracjami. Zawiera znaczące, starannie dobrane materiały, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Informacje o wydającym opisywany podręcznik szkolny:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle konkurencji. Skupiając się na nowoczesnych sposobach pracy z uczniami, zyskało zaufaniewiększości nauczycieli i szkół w całej Polsce.

Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie odpowiednich zeszytów. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź produkty szkolne, z którymi warto rozpocząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online możesz zwrócić, i w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 4. Podręcznik dla szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>