Wczoraj i dziś 4 NEON. Podręcznik do historii dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2023–2025 Podręcznik „Wczoraj i dziś” do historii dla 4 klasy szkoły podstawowej przystępnie, z uwzględnieniem potrzeb młodszych uczniów wprowadza w zagadnienia przedmiotowe i prezentuje dzieje Polski przez pryzmat bohaterów naszej historii. Zapewnia komfort pracy nauczyciela i ucznia,...
39,98 * 44,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 41,68 zł

Opis

Nowa edycja 2023–2025

Podręcznik „Wczoraj i dziś” do historii dla 4 klasy szkoły podstawowej przystępnie, z uwzględnieniem potrzeb młodszych uczniów wprowadza w zagadnienia przedmiotowe i prezentuje dzieje Polski przez pryzmat bohaterów naszej historii. Zapewnia komfort pracy nauczyciela i ucznia, zarówno w szkole, jak i w domu dzięki systemowi NEON.

  • Pobudza wyobraźnię i ułatwia przyswojenie treści omawianych na lekcjach dzięki atrakcyjnej szacie graficznej i ciekawym infografikom.
  • Zachęca do nauki historii poprzez zastosowanie prostego, zrozumiałego dla młodszych uczniów języka.
  • Rozbudza zainteresowanie przedmiotem za pomocą Tajemnic sprzed wieków.
  • Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów dzięki Podsumowaniom
  • Pozwala na osiągnięcie synergii w nauczaniu dzięki połączeniu tradycyjnego podręcznika z NEONbookiem podręcznika, zawierającego ponad 200 różnorodnych zasobów, które ułatwią zrozumienie i zapamiętywanie, uporządkują wiedzę, umożliwią naukę poprzez ćwiczenie.
     

FAQ

Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Wczoraj i dziś 4 NEON. Podręcznik do historii dla klasy czwartej szkoły podstawowej"?
Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch, Grzegorz Wojciechowski są autorami tego tytułu.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik "Wczoraj i dziś 4 NEON. Podręcznik do historii dla klasy czwartej szkoły podstawowej" został przygotowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki jest numer dopuszczenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika szkolnego?
877/1/2020/z1 to numer dopuszczenia MEN opisywanego podręcznika szkolnego. Dodanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Wbrew obiegowej opinii termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauki posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Tak, "Wczoraj i dziś 4 NEON. Podręcznik do historii dla klasy czwartej szkoły podstawowej" został stworzony zgodnie z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez przedstawicieli upoważnionych przez MEN w kwestii zgodności z zakresem nauczania i z kryteriami jakościowymi.


Skąd powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność nr dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, lecz także partner dla rodziców, nauczycieli i uczniów, dostarczający najnowocześniejsze materiały edukacyjne. Swoim nietypowym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, zdobyło zaufanie dziesiątek tysięcy placówek oświatowych w całym kraju.

Z ilu stron składa się ten podręcznik?
Ta książka liczy 152 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią udoskonaloną grafikami. Zawarto w niej ważne i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli zaszła pomyłka podczas kupowania to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Wczoraj i dziś 4 NEON. Podręcznik do historii dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>