Nowa Era - Podręczniki


Zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności wymaga odpowiedniego przygotowania. Poza kluczową osobą mentora czy belfra niezbędne są również materiały edukacyjne. Są one konieczne, aby zarówno nauczyciele, jak i uczniowie odczuli satysfakcję z procesu uczenia. Warto zatem postawić na najlepsze pomoce naukowe, jakie są dostępne na rynku. W tej kategorii od wielu lat prym wiodą podręczniki wydawnictwa

Nowa Era. Nowa Era – wydawnictwo edukacyjne

Podręczniki Nowej Ery to najczęściej wybierane materiały dydaktyczne na każdym etapie edukacji – od nauczania zintegrowanego po klasę maturalną. Oferta edukacyjna Nowej Ery obejmuje podręczniki do wszystkich przedmiotów szkolnych. Pomoce naukowe tego wydawnictwa są skierowane także dla uczniów przygotowujących się do ważnych egzaminów, takich jak egzamin ósmoklasisty czy matura.

Wydawnictwo Nowa Era wśród innych wyróżnia nie tylko kompleksowa, ale i nowoczesna oferta dydaktyczna. Sprawdzone podręczniki, ćwiczenia czy zbiory zadań znajdziesz także w naszej internetowej księgarni – niezależnie od tego, czy interesuje Cię historia, język polski, fizyka czy geografia.

Cenione podręczniki – Nowa Era największa w Polsce

Nowa Era to obecnie największe w Polsce wydawnictwo edukacyjne. Podręczniki Nowej Ery wchodzą w skład nagradzanych serii wydawniczych. Z rozwiązań i materiałów dydaktycznych przygotowanych przez Nową Erę korzystają zarówno nauczyciele i dyrektorzy szkół podstawowych, jak i liceum, technikum, szkół branżowych czy przedszkoli. Co więcej, dzięki konsultacjom pedagogicznym i dydaktycznym wydawnictwo Nowa Era przygotowuje na bieżąco nowe podręczniki, materiały edukacyjne, egzaminacyjne i ćwiczeniowe. Przez wielu nauczycieli są one wykorzystywane również jako rozszerzenie propozycji innych czołowych wydawców.

Dzięki różnorodnej i stale aktualizowanej ofercie Nowa Era opracowuje publikacje, które są ściśle dostosowane do potrzeb nauczycieli prowadzących zajęcia, jak i dla uczniów czerpiących z nich wiedzę w podróży, jaką jest edukacja szkolna.

Podręczniki Nowa Era dla szkół podstawowych

Niezależnie od tego, czy szukasz podręczników dla swojego malucha, który zaczyna przygodę ze szkołą, czy jesteś zaprawionym już w boju ósmoklasistą lub nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej szkole podstawowej, mamy coś dla Ciebie. Na naszych wirtualnych półkach zgromadzisz wymagane podstawą programową podręczniki Nowa Era dla szkół podstawowych jak „Nowi Tropiciele” – karty pracy dla dzieci w klasach 1-3, „Super Powers” – seria podręczników do nauki języka angielskiego, czy karty do matury „Ponad słowami” dla poziomu podstawowego i rozszerzonego.wa.

Podręczniki i zeszyty ćwiczeń do liceum, technikum i szkół branżowych

Podręczniki do szkoły podstawowej, choć stanowią trzon naszej oferty, to nie wszystko, co mamy w ofercie. Nowoczesne rozwiązania zaproponowane przez Nową Erę, które mamy w Bee, obejmują również podręczniki do liceum oraz technikum. Dla szkół branżowych posiadamy w ofercie podręczniki obejmujące podstawowe przedmioty szkolne jak matematyka (vademecum "NOWA Teraz matura”), język polski („To się czyta”) czy języki obce (jak na przykład „Język angielski zawodowy w branży ekonomicznej”).

Każdy uczeń szkoły ponadpodstawowej bez problemu skompletuje u nas podręczniki do technikum czy liceum, dzięki którym egzaminy po szkole przebiegną bez niepotrzebnego stresu – jak zawsze z Nową Erą.

Humanistyczne podręczniki Nowej Ery – Ponad słowami, Poznać przeszłość, W centrum uwagi i inne

Nasza oferta jest na bieżąco uzupełniana pod kątem zmieniającej się podstawy programowej, jeśli chodzi o wszystkie przedmioty objęte programem nauczania. Nowa Era dla ucznia, jaką znajdziesz na naszych wirtualnych półkach, to także szeroki wybór podręczników humanistycznych do nauki przedmiotów takich jak język polski, wiedza o społeczeństwie czy historia. Znajdziesz u nas cenione serie takie jak „Ponad słowami”, „Słowa na czasie”, „Nowe słowa na start”, „Poznać przeszłość” czy „W centrum uwagi”. Co istotne, wszystkie serie publikowane w wydawnictwie Nowa Era są co roku redagowane przez specjalistów, aby odzwierciedlały aktualny stan wiedzy.

Przedmioty ścisłe z Nową Erą – Biologia na czasie, To jest chemia, Oblicza geografii i inne

Szkoła to nie tylko przedmioty humanistyczne. W ofercie podręczników wydawnictwa Nowa Ewa nie mogło zabraknąć także pomocy naukowych do nauki przedmiotów ścisłych. Dla uczniów szkoły podstawowej przygotowaliśmy całą serię „Matematyka z kluczem”, „To jest chemia”, „Biologia na czasie”, „Oblicza geografii” oraz „Zrozumieć fizykę”. Wydawnictwo Nowa Era to także bogata oferta pomocy uzupełniających do utrwalania wiedzy lekcyjnej z przedmiotów ścisłych. Obok podręczników każdy uczeń znajdzie potrzebny zbiór zadań czy zestaw ćwiczeń niezbędny do szkolnych zajęć.

Nie tylko podręczniki – repetytoria, arkusze maturalne, zbiory zadań

Edukacja szkolna to także przygotowanie do egzaminów. Każdy uczeń jest tego boleśnie świadomy. Wychodząc naprzeciw potrzebom dzieci i młodzieży, przygotowaliśmy również niezbędne pomoce, jakie Nowa Era stworzyła specjalnie w celach powtórek, utrwalania materiału oraz douczenia się przed egzaminami czy maturą. Vademecum z biologii, repetytorium do matury z języka polskiego, arkusze maturalne i zadania z chemii czy karty pracy z geografii – w Nowej Erze znajdziesz bez liku pomocy, bez których przygotowanie do matury byłoby nie lada wyzwaniem.

Dla nauczycieli – materiały dydaktyczne wydawnictwa Nowa Era

Wydawnictwo Nowa Era pokusiło się także o ciekawą ofertę materiałów dydaktycznych dla nauczycieli. Wsparciem dla nauczycieli przygotowujących uczniów do egzaminu na zakończenie szkoły podstawowej są „Arkusze egzaminacyjne dla ósmoklasistów”. Pozwalają one zaplanować systematyczną powtórkę materiału oraz oswoić uczniów z formułą egzaminu. W wydawnictwie Nowa Era nie brakuje także innowacyjnych rozwiązań, które pozwalają nauczycielowi na wzbogacanie lekcji materiałami multimedialnymi. Przykładem jest nauczanie języków obcych i kurs w wersji cyfrowej + multimedia Life Vision do nauki języka angielskiego, z którego może skorzystać każda szkoła ponadpodstawowa.

Logo

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 47,98 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 43,46 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 81,65 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 57,55 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 40,63 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 23,73 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 47,98 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 33,99 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe