Jak to działa? NEON. Podręcznik do techniki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2023-2025 Podręcznik dla czwartej klasy szkoły podstawowej z serii „Jak to działa?” jest zgodny z nową podstawą programową z 2022 roku. Omawia zagadnienia z bezpieczeństwa ruchu drogowego, bezpieczeństwa w szkole i poza nią oraz bezpiecznego podróżowania. Zapewnia komfort pracy...
24,46 * 25,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,31 zł

Opis

Nowa edycja 2023-2025

Podręcznik dla czwartej klasy szkoły podstawowej z serii „Jak to działa?” jest zgodny z nową podstawą programową z 2022 roku. Omawia zagadnienia z bezpieczeństwa ruchu drogowego, bezpieczeństwa w szkole i poza nią oraz bezpiecznego podróżowania. Zapewnia komfort pracy nauczyciela i ucznia zarówno w szkole, jak i w domu dzięki systemowi NEON.

  • Przygotowuje do świadomego uczestniczenia w ruchu drogowym jako pieszy i rowerzysta dzięki szczegółowemu omówieniu najważniejszych zagadnień z tych dziedzin.
  • Zachęca do nauki poprzez atrakcyjne ilustracje i zdjęcia oraz rebusy.
  • Pobudza do aktywnego zdobywania wiedzy dzięki Zabawom oraz ćwiczeniom Mam pomysł.

FAQ

Sprawdź popularne pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Jak to działa? NEON. Podręcznik do techniki dla klasy czwartej szkoły podstawowej"?
Lech Łabecki, Marta Łabecka, Jerzy Pecyna są autorami tej książki.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się na eksploracji dziedziny nauki. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Podręcznik Jak to działa? NEON. Podręcznik do techniki dla klasy czwartej szkoły podstawowej został opracowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer zatwierdzenia MEN ma ten podręcznik szkolny?
1195/1/2023 jest nr dopuszczenia MEN tego podręcznika. Poznaczenie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do używania przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Co do zasady termin "podręcznik" powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi aktualnego programu nauczania?
Tak, "Jak to działa? NEON. Podręcznik do techniki dla klasy czwartej szkoły podstawowej" został stworzony zgodnie z obowiązującymi w dniu nadania numeru wytycznymi programu szkolnego. Przed otrzymaniem numeru dopuszczenia podręczniki są sprawdzane przez metodyków upoważnionych przez MEN w kwestii zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami jakościowymi.


Jak upewnić się, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia poprawności zamawianych książek szkolnych z listą potrzebnych:
1. Sprawdź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj zgodność tytułu, nr MEN, autorów, wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się w opisie oglądanego produktu.


Przeczytaj o wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to nie tylko wydawca podręczników, ale również partner dla uczniów, rodziców i nauczycieli, zapewniający najnowocześniejsze materiały edukacyjne. Swoim innowacyjnym podejściem do nauczania, inspirowane metodologią holistyczną, pozyskało zaufanie tysięcy szkół oświatowych w całej Polsce.

Z ilu stron składa się ten podręcznik?
80 - tyle stron liczy ta książka.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uwydatnioną grafikami. Zawiera ważne, starannie dobrane informacje, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zdobycie odpowiednich zeszytów! Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź kolekcję szkolną, z którą warto wejść w rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Jak to działa? NEON. Podręcznik do techniki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>