Do dzieła! 4. Podręcznik do plastyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2023–2025 Ułatwia przyswajanie i zrozumienie nowo poznanych zagadnień dzięki czytelnym przykładom ilustracji i starannie dobranym reprodukcjom dzieł sztuki. Inspiruje do twórczego działania poprzez różnorodne propozycje ćwiczeń. Problemowo i w porządku chronologicznym zapoznaje z...
24,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,90 zł

Opis

Nowa edycja 2023–2025

  • Ułatwia przyswajanie i zrozumienie nowo poznanych zagadnień dzięki czytelnym przykładom ilustracji i starannie dobranym reprodukcjom dzieł sztuki.
  • Inspiruje do twórczego działania poprzez różnorodne propozycje ćwiczeń.
  • Problemowo i w porządku chronologicznym zapoznaje z historią sztuki dzięki stronom Poznaję i zwiedzam.
  • Rozwija zainteresowanie sztuką i odkrywaniem nowych zjawisk artystycznych za pomocą informacji Ciekawi sztuki oraz Sztuka wokół nas.
  • Dostarcza ciekawych propozycji prac okolicznościowych dzięki ćwiczeniom Tworzę przez cały rok.
  • Pozwala na osiągnięcie synergii w nauczaniu dzięki połączeniu tradycyjnego podręcznika z NEONbookiem.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję pytania i odpowiedzi

Kto jest autorem "Do dzieła! NEON. Podręcznik do plastyki. Szkoła podstawowa. Klasa 4"?
Za treścią tytułu stoją Jadwiga Lukas, Krystyna Onak.
Są autorami zaledwie kilku podręczników szkolnych, ale są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.
 
Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Szkolny niezbędnik Do dzieła! NEON. Podręcznik do plastyki. Szkoła podstawowa. Klasa 4 został opublikowany przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jaki jest numer dopuszczenia przez Ministerstwo Edukacji Narodowej tego podręcznika szkolnego?
Nr dopuszczenia MEN podręcznika szkolnego to 903/1/2017. Nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje kupującego o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku edukacyjnego. Z ciekawostek: termin podręcznik powinien dotyczyć wyłącznie książki do nauczania posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik spełnia wymogi obecnego programu nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień wydania numeru. Przed przyznaniem numeru dopuszczenia podręczniki są oceniane przez metodyków Ministerstwa Edukacji Narodowej pod kątem zgodności z ramą programową, jak również z kryteriami jakościowymi.

 
Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Od weryfikacji poprawności zakupu listy książek do szkoły dzielą Cię trzy kroki:
  • Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
  • Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autorów, wydawnictwa.
  • Upewnij się, że wymienione powyżej dane znajdują się w opisie kupowanego produktu.

 
Ile stron ma ta pozycja?
Ta książka ma 64 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną opatrzoną graficznie. Zawiera ważne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.

 
Informacje o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Skupiając się na innowacyjnyh metodach pracy z uczniami, zdobyło zaufaniewielu nauczycieli i szkół na terenie Polski.
 
Co, obok podręczników, należy kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze zakup odpowiednich zeszytów. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu! Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a nawet zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź wyprawkę do szkoły, z którą, w naszej opinii, warto wejść w rok szkolny.

 
Jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.

 

Szczegóły - Do dzieła! 4. Podręcznik do plastyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>