NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Zeszyt ćwiczeń „NOWE Słowa na start! 4” w edycji 2023–2025 jest ściśle zintegrowany z systemem NEON, oferuje wyższy standard edukacji. Dzięki temu rozwiązaniu umożliwia synergię nauczania i uczenia się – łączenie rozwiązań papierowych z cyfrowymi w każdym temacie, zarówno podczas lekcji, jak i w...
26,99 * 27,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,04 zł

Opis

Zeszyt ćwiczeń „NOWE Słowa na start! 4” w edycji 2023–2025 jest ściśle zintegrowany z systemem NEON, oferuje wyższy standard edukacji. Dzięki temu rozwiązaniu umożliwia synergię nauczania i uczenia się – łączenie rozwiązań papierowych z cyfrowymi w każdym temacie, zarówno podczas lekcji, jak i w trakcie samodzielnej pracy ucznia.

  • Ułatwia wyćwiczenie umiejętności z kształcenia językowego dzięki różnorodnym ćwiczeniom, teraz także w wersji interaktywnej NEONbooka.
  • Umożliwia utrwalanie znajomości zasad ortograficznych dzięki licznym ćwiczeniom.
  • Sprzyja rozwijaniu umiejętności redakcyjnych dzięki cząstkowym ćwiczeniom do form wypowiedzi pisemnych.
  • Utrwala najważniejsze zagadnienia za pomocą podsumowań Sprawdź, czy potrafisz zamieszczonych na końcu każdego rozdziału.
  • Uczy określania funkcji środków językowych i stylistycznych w tekstach, a także utrwala umiejętności retoryczne.
  • Dzięki interaktywnym wersjom ponad 200 ćwiczeń, z możliwością natychmiastowego sprawdzenia odpowiedzi, angażuje do samodzielnej nauki w bliskim uczniom cyfrowym środowisku.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej"?
Za treścią tytułu stoją Anna Klimowicz, Joanna Ginter, Krystyna Brząkalik.
Są autorami paru podręczników, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksplorowaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia i wiedzy, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Książka NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej została wydana przez Wydawnictwo Nowa Era.

 
Jak zweryfikować, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione szczegóły znajdują się na karcie oglądanego produktu.

 
Ile stron zawiera ta pozycja?
148 to liczba stron "NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej".
Jest wypełniony treścią edukacyjną upiększoną graficznie. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.

 
O wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wyjątkowe wydawnictwo edukacyjne, które swoją obecnością na polskim rynku oświatowym wnosi świeże spojrzenie na proces nauczania. Stając naprzeciw wyzwaniom związanym z edukacją XXI w., zapewnia podręczniki, które są zgodne z bieżącymi wytycznymi MEN i komisji egzaminacyjnych.
 
W co jeszcze, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne mogą dostarczyć radości, a wręcz zwiększyć pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź kolekcje do szkoły, z którymi warto wejść w nowy rok szkolny.

 
Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.

 

Szczegóły - NOWE Słowa na start! NEON. Klasa 4. Zeszyt ćwiczeń dla szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>