Lekcja muzyki NEON. Podręcznik do muzyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2023–2025 Skutecznie rozwija umiejętności śpiewu, gry na instrumentach i ruchu przy muzyce dzięki różnorodnym propozycjom ćwiczeń i zabaw muzycznych. Inspiruje do twórczej aktywności i do rozwijania muzycznych zainteresowań poprzez polecenia Na złota nutę oraz Moja muzyka. Sprzyja...
26,10 * 26,15 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,60 zł

Opis

Nowa edycja 2023–2025

  • Skutecznie rozwija umiejętności śpiewu, gry na instrumentach i ruchu przy muzyce dzięki różnorodnym propozycjom ćwiczeń i zabaw muzycznych.
  • Inspiruje do twórczej aktywności i do rozwijania muzycznych zainteresowań poprzez polecenia Na złota nutę oraz Moja muzyka.
  • Sprzyja wszechstronnemu umuzykalnieniu za pomocą starannie dobranych piosenek, utworów do grania i propozycji literatury muzycznej do słuchania.
  • Zaznajamia z zagadnieniami muzycznymi poprzez atrakcyjne infografiki.
  • Wspomaga systematyczne utrwalanie umiejętności i wiedzy dzięki cyklicznym warsztatom muzycznym.
  • Pozwala na osiągnięcie synergii w nauczaniu dzięki połączeniu tradycyjnego podręcznika z NEONbookiem.

FAQ

Sekcja Q&A

Kto jest autorem "Lekcja muzyki NEON. Podręcznik do muzyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej"?
Za treścią tytułu stoją Monika Gromek, Grażyna Kilbach.
Są autorami niewielu podręczników, jednak są one wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Lekcja muzyki NEON. Podręcznik do muzyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej" opublikowało Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer zatwierdzenia MEN ma ten podręcznik?
852/1/2017 - nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego. Numer MEN, czyli rozwijając skrót: numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, umieszczony na podręczniku szkolnym informuje ucznia o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Co do zasady termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej nr dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi na dzień przyznania numeru. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
3 kroki do sprawdzenia zgodności zamawianych książek do szkoły z listą potrzebnych:
  • Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
  • Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, nr MEN, autora, nazwę wydawnictwa.
  • Upewnij się, że wymienione dane znajdują się na karcie opisywanego produktu.Przeczytaj o wydawnictwie opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle konkurencji. Stawiając na nowoczesne metody pracy z uczniami, zdobyło zaufanie dziesiątek tysięcy edukatorów i placówek w całym kraju.

Z ilu stron składa się ten podręcznik?
132 to długość podręcznika Lekcja muzyki NEON. Podręcznik do muzyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej. Jest wypełniony edukacyjną treścią opatrzoną ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


Co, obok podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które lubi, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Lekcja muzyki NEON. Podręcznik do muzyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>