Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Część 2. Podręcznik

Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 4 szkoły podstawowej, część 2, ułatwia naukę i odkrywanie świata matematyki. Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki interesującym wprowadzeniom Na dobry początek. Wspiera rozwijanie umiejętności dzięki szczegółowo rozwiązanym przykładom. Każdy uczeń...
22,99 * 23,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,00 zł

Opis

Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 4 szkoły podstawowej, część 2, ułatwia naukę i odkrywanie świata matematyki.

  • Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki interesującym wprowadzeniom Na dobry początek.
  • Wspiera rozwijanie umiejętności dzięki szczegółowo rozwiązanym przykładom.
  • Każdy uczeń może pracować w indywidualnym tempie, rozwiązując specjalnie przygotowane zadania z kluczem.
  • Ułatwia naukę dzięki praktycznym wskazówkom zamieszczonym w ramkach Dobra rada.
  • Pomaga rozwijać zainteresowania matematyczne dzięki zadaniom z pucharem, treściom w rubrykach Dla dociekliwych i zestawom Zadania na deser.
  • Pomaga systematycznie utrwalać wiadomości i umiejętności dzięki zestawom zadań Czy już umiem? na końcu każdego tematu, Powtórzenie przed klasówką oraz Zadania na temat…, zamieszczonym na końcu każdego działu.
  • Pozwala na osiągnięcie synergii w nauczaniu dzięki połączeniu tradycyjnego podręcznika z NEONbookiem Podręcznika, zawierającym około 170 różnorodnych zasobów, które ułatwiają zrozumienie i zapamiętywanie, porządkują wiedzę, umożliwiają naukę poprzez wykonywanie ćwiczeń interaktywnych.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję FAQ

Kto jest autorem "Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Część 2. Podręcznik"?
Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska to autorzy tej książki.
Są autorami niewielu podręczników szkolnych, jednak są one wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na poznawaniu dziedziny nauki. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Publikacja Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Część 2. Podręcznik została wydana przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer dopuszczenia MEN charakteryzuje ten podręcznik?
Nr dopuszczenia MEN tego podręcznika to 875/1/2017. Wskazuje on, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Jako ciekowostkę zaznaczmy, że termin podręcznik powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej właśnie numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Zgadza się, ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu szkolnego obowiązującymi na dzień wydania numeru. Podręcznik został opisany numerem dopuszczenia MEN, czyli Ministerstwa Edukacji Narodowej, co w praktyce oznacza, że został zweryfikowany pod kątem merytorycznym.


Jak upewnić się, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność numeru dopuszczenia MEN, tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców bądź z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Która to jest część podręcznika?
Jest to część 2 tego podręcznika.


Przeczytaj o wydającym ten podręcznik szkolny:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się dzięki swojemu nowoczesnemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Kładąc nacisk na nowoczesne metody pracy z uczniami, zyskało zaufanie dziesiątek tysięcy nauczycieli i szkół w całej Polsce.

Z ilu stron składa się ten podręcznik?
196 jest liczbą stron "Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Część 2. Podręcznik".
Jest wypełniony edukacyjną treścią uwydatnioną ilustracjami. Zawarto w nim znaczące, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zakupie zeszytów. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie przybory i inne artykuły do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę zwrócić lub wymienić zakupiony podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić odpowiedni. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak można zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Część 2. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>