Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Część 1. Podręcznik

Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 4 szkoły podstawowej, część 1, ułatwia naukę i odkrywanie świata matematyki. Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki interesującym wprowadzeniom Na dobry początek. Wspiera rozwijanie umiejętności dzięki szczegółowo rozwiązanym przykładom. Każdy uczeń...
23,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 22,18 zł

Opis

Podręcznik „Matematyka z kluczem” dla klasy 4 szkoły podstawowej, część 1, ułatwia naukę i odkrywanie świata matematyki.

  • Pozwala dostrzec prawa matematyki dzięki interesującym wprowadzeniom Na dobry początek.
  • Wspiera rozwijanie umiejętności dzięki szczegółowo rozwiązanym przykładom.
  • Każdy uczeń może pracować w indywidualnym tempie, rozwiązując specjalnie przygotowane zadania z kluczem.
  • Ułatwia naukę dzięki praktycznym wskazówkom zamieszczonym w ramkach Dobra rada.
  • Pomaga rozwijać zainteresowania matematyczne dzięki zadaniom z pucharem, treściom w rubrykach Dla dociekliwych i zestawom Zadania na deser.
  • Pomaga systematycznie utrwalać wiadomości i umiejętności dzięki zestawom zadań Czy już umiem? na końcu każdego tematu, Powtórzenie przed klasówką oraz Zadania na temat…, zamieszczonym na końcu każdego działu.
  • Pozwala na osiągnięcie synergii w nauczaniu dzięki połączeniu tradycyjnego podręcznika z NEONbookiem Podręcznika, zawierającym około 130 różnorodnych zasobów, które ułatwiają zrozumienie i zapamiętywanie, porządkują wiedzę, umożliwiają naukę poprzez wykonywanie ćwiczeń interaktywnych.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Część 1. Podręcznik"?
Marcin Braun, Agnieszka Mańkowska, Małgorzata Paszyńska to autorzy tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników, jednak ich treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do 2 podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie dla każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia, a także wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
Podręcznik "Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Część 1. Podręcznik" został wydany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer zatwierdzenia MEN posiada opisywany podręcznik?
Nr dopuszczenia MEN tego podręcznika szkolnego to 875/1/2017. Potocznie nazywany numerem MEN, czyli numer Ministerstwa Edukacji Narodowej, znajdujący się na podręczniku szkolnym informuje kupującego o tym, że minister oficjalnie dopuścił podręcznik do użytku w edukacji. Co do zasady termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki do nauczania posiadającej numer dopuszczenia MEN.

Czy podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Ten podręcznik jest zgodny z wytycznymi programu nauczania obowiązującymi na dzień wydania numeru. Przed opisaniem numerem dopuszczenia podręczniki są weryfikowane przez metodyków Ministerstwa Edukacji Narodowej w kwestii zgodności z zakresem nauczania, jak również z kryteriami merytorycznymi.


Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj szczegółowo wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z listy podręczników szkolnych opublikowanych przez szkołę.


Która to część podręcznika?
To wydanie stanowi 1 część.


O wydawnictwie opisywanego podręcznika:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne, które wyróżnia się dzięki swojemu nowatorskiemu i holistycznemu podejściu do edukacji. Stawiając na nowoczesne metody pracy z młodzieżą, zyskało zaufaniewiększości nauczycieli i placówek na terenie całej Polski.

Ile stron zawiera ta pozycja?
"Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Część 1. Podręcznik" to książka złożona z 160 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią uwydatnioną graficznie. Zawarto w niej znaczące i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Nie zapomnij o zeszytach. Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś interesującego.


Czy jeśli pomylę się podczas kupowania to mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Matematyka z kluczem NEON. Szkoła podstawowa. Klasa 4. Część 1. Podręcznik

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>