Lubię to! NEON. Podręcznik do informatyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

Nowa edycja 2023-2025 Podręcznik „Lubię to!” dla klasy czwartej wprowadza uczniów w świat komputerów, internetu oraz narzędzi do pracy zdalnej, uczy tworzenia ilustracji w programie graficznym, edytowania tekstów oraz pokazuje, jak tworzyć proste gry komputerowe. Zapewnia komfort pracy nauczyciela...
25,90

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 24,45 zł

Opis

Nowa edycja 2023-2025

Podręcznik „Lubię to!” dla klasy czwartej wprowadza uczniów w świat komputerów, internetu oraz narzędzi do pracy zdalnej, uczy tworzenia ilustracji w programie graficznym, edytowania tekstów oraz pokazuje, jak tworzyć proste gry komputerowe. Zapewnia komfort pracy nauczyciela i ucznia zarówno w szkole, jak i w domu dzięki systemowi NEON.

 • Uczy programowania w środowisku wizualnym z wykorzystaniem Scratcha 3.0.
 • Ułatwia naukę nowych pojęć i umiejętności dzięki licznym zrzutom ekranowym oraz podpowiedziom i komentarzom zawartym w ramkach z pinezką.
 • Zachęca do poszerzania wiedzy, czemu służą ciekawostki i zadania „Dla zainteresowanych”.
 • Rozwija umiejętność pracy w grupie poprzez propozycje zadań projektowych.
 • Pozwala na osiągnięcie synergii w nauczaniu dzięki połączeniu tradycyjnego podręcznika z NEONbookiem podręcznika, zawierającym niemal 200 różnorodnych zasobów, które ułatwią zrozumienie i zapamiętanie, uporządkują wiedzę, umożliwią naukę poprzez ćwiczenie.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto napisał "Lubię to! NEON. Podręcznik do informatyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej"?
Autorem tytułu jest Michał Kęska.
Jest autorem paru podręczników szkolnych, ale są one wartościowe. Autorzy podręczników mają zaawansowane stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z konieczności zaangażowania w proces zbierania treści. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia oraz wiedzy, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Które wydawnictwo opracowało ten podręcznik?
Szkolny niezbędnik Lubię to! NEON. Podręcznik do informatyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej został opracowany przez Wydawnictwo Nowa Era.


Jaki numer zgodności MEN ma ten podręcznik?
847/1/2022/z1 jest numerem dopuszczenia MEN podręcznika. Posiadanie nr MEN oznacza, że podręcznik został dopuszczony do użytku przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Z ciekawostek: termin "podręcznik" powinien być używany wyłącznie w przypadku książki szkolnej posiadającej właśnie nr dopuszczenia MEN.

Czy ten podręcznik jest zgodny z aktualnym programem nauczania?
Podręcznik jest zgodny z obowiązującymi w dniu przyznania numeru wytycznymi programu nauczania. Podręcznik posiada numer dopuszczenia MEN, co w praktyce oznacza, że został oceniony pod kątem merytorycznym.


Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj uważnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć uwagę na numer dopuszczenia MEN, tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Pamiętaj, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Kilka słów o wydawcy opisywanego podręcznika szkolnego:
Nowa Era to wydawnictwo edukacyjne,które dzięki swojemu nieszablonowemu i holistycznemu podejściu do edukacji wyróżnia się na tle konkurencji. Skupiając się na innowacyjnyh metodach pracy z młodzieżą, zyskało zaufanie tysięcy edukatorów i szkół na terenie Polski.

Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
120 stron książki Lubię to! NEON. Podręcznik do informatyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną grafikami. Zawiera ważne, starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Nie zapomnij o zeszytach. Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść pewnie i we własnym stylu! Dedykowane artykuły wyprawkowe dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź zestawy do szkoły, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz tutaj.


Szczegóły - Lubię to! NEON. Podręcznik do informatyki dla klasy czwartej szkoły podstawowej

 • Autor: Michał Kęska
 • MEN: 847/1/2022/z1
 • Wydawnictwo Nowa Era
 • Rok wydania: 2023
 • Oprawa: Miękka
 • Ilość stron: 120
 • Format: 17.0 x 24.0 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788326746352
 • ISBN: 9788326746352

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>