LEGO DOTS - klocki, zestawy klocków dla dzieci, figurki

Jest 6 produktów.
158,21 * 199,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 158,21 zł
13,57 * 17,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 14,05 zł
20,96 * 29,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 20,45 zł
71,20 * 89,99 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 71,20 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 22,60 zł
wysyłka do 72 godzin
najniższa cena z 30 dni: 13,39 zł

LEGO® DOTS to fantastyczna propozycja na dobrą zabawę dla dzieci. Znany na całym świecie duński producent klocków zawsze potrafi zaskakiwać. Tak stało się w przypadku tej serii, która od momentu pojawienia się na rynku od razu wzbudziła wielki zachwyt pociech i rodziców.

LEGO® DOTS to nie są zwykłe klocki. Zanim trafiły one w ręce najmłodszych, projektanci duńskiej firmy wzięli pod uwagę wyniki wcześniej przeprowadzonych starannych badań. Przez dwa lata organizowano regularne sesje i testy z udziałem setek rodziców oraz ich pociech. Okazało się, że dzieci cenią sobie bardziej spersonalizowane zabawki, dzięki którym mogą rozwijać swoją kreatywność i wyrażać siebie. Tak powstała ta seria, której celem jest im to umożliwić.

Zestawy LEGO® DOTS pozwalają dzieciom na wyrażanie własnych emocji i uczuć. Mogą same zdecydować, co zamierzają ułożyć z płytek i cieszyć się wspaniałymi efektami własnej pracy. Jest to też zachęta do twórczej aktywności i korzystania z mocy wyobraźni. Kolejną zaletą jest uniwersalność zestawów – płytki umożliwiają układanie różnych wzorów i wszystko zależy jedynie od pomysłowości dzieci. Można je także zmienić w dowolnej chwili w łatwy sposób.

Wśród bogatego asortymentu LEGO® DOTS są m.in.:

  • bransoletki,
  • stojaki na zdjęcia,
  • zawieszki,
  • pojemniki,
  • dodatki z różnymi motywami.

Każdy zestaw to gwarancja kreatywnej zabawy. Podczas układania dzieci mogą korzystać z gotowych wzorów lub wymyślić coś własnego. Pod tym względem mają wolność wyboru, a to zapewnia im przyjemną rozrywkę i swobodę. To właśnie świadczy o nietuzinkowym charakterze LEGO® DOTS!

LEGO® to znane dzieciom i rodzicom duńskie przedsiębiorstwo zabawkarskie. Założone zostało w 1932 roku w mieście Billund. Przez wszystkie lata działalności produkty firmy cechują się innowacyjnością, starannym wykonaniem i oryginalnością.

Nazwa LEGO® to skrót od zwrotu leg godt, czyli baw się dobrze. Tego należy spodziewać się podczas zabawy klockami, płytkami i zestawami!

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe