Proteiny i aminokwasy

Jest 150 produktów.
-9%
w magazynie
-30%
w magazynie
-14%
w magazynie
-11%
w magazynie
-25%
w magazynie

Proteiny, czyli białka będące podstawowym budulcem naszych organizmów, są szczególnie polecane sportowcom oraz osobom, które wybierają aktywne sposoby na spędzanie wolnego czasu. Intensywne ćwiczenia i zrównoważona dieta to podstawa odpowiednio zbudowanych i zdrowych mięśni. Proszek bez zbędnych cukrów, węglowodanów czy tłuszczy wspomaga nas po wyczerpującym treningu, gwarantując szybszy wzrost mięśni oraz regenerację. Naturalne składniki zawarte w produktach keto smakują naprawdę dobrze i nadają się do spożywania między posiłkami.

Proteiny i aminokwasy w różnej formie

Proteiny i aminokwasy w postaci kapsułek oraz proszków dostarczają do naszych komórek niezbędnych składników odżywczych, które wspomagają pracę całego organizmu oraz poszczególnych jego narządów. Produkty z organicznymi składnikami pochodzą z naturalnych upraw, które nie zostały dotknięte zanieczyszczeniami, dzięki czemu zyskujemy pewność wysokiej jakości produktów spożywczych, pozytywnie wpływających na zdrowie. Suplementy w proszku możesz z powodzeniem dodać do ulubionych koktajli, smoothie czy soków, zapewniając sobie prawdziwą bombę witaminową.

Suplementy w kapsułkach i nie tylko

Kapsułki będące źródłem wielu drogocennych składników takich jak L-teanina czy L-karnityna, wspomagają nasze ciało w trakcie codziennych aktywności, pozwalając na uzupełnienie wartościowych aminokwasów, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. W szerokiej ofercie znajdziesz między innymi:

  • białko konopne w proszku Bio Planet, będące jednym z najpopularniejszych źródeł białka pochodzenia roślinnego,
  • kapsułki Yango BCAA z L-leucyną oraz L-izoleucyną, dostarczające niezbędnych aminokwasów,
  • białko z groszku Diet-Food, odpowiednie dla osób nietolerujących glutenu oraz białka mleka krowiego,
  • kapsułki Now Foods z L-Argininą, niezbędną w procesie przemiany materii oraz syntezy DNA.
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe