Suplementy diety › Oczyszczanie organizmu

Jest 36 produktów.

Wiosna to dobra pora na porządki, nie tylko w domu i ogrodzie, ale także w swoim organizmie. Współczesny tryb życia i styl żywienia niekoniecznie pozytywnie wpływają na nasze ciało i umysł. Życie w zatrutym środowisku, niewłaściwa dieta oparta na gotowych daniach z supermarketów lub półproduktach, nadmierne spożycie słodyczy, stosowanie dużej ilości kosmetyków i niezdrowy tryb życia sprawiają, że organizm człowieka nie radzi sobie z toksynami, które powodują wiele dolegliwości, zakwaszają organizm, a z czasem mogą prowadzić do chorób cywilizacyjnych. Warto raz na jakiś czas zwolnić tempo i oczyścić swój organizm z toksyn, które dostają się do naszego organizmu każdego dnia, z jedzeniem, z powietrzem, którym oddychamy, a także z kosmetykami. Kiedy organizm potrzebuje oczyszczenia? Ciało, które nie radzi sobie z toksynami wysyła nam pewne sygnały, które często bagatelizujemy.

Należą do nich m.in.:

  • brak energii i uczucie zmęczenia
  • dolegliwości ze strony wątroby i przewodu pokarmowego
  • wypryski skórne
  • niska odporność
  • nerwice i stany depresyjne
  • bóle mięśni i stawów

Powyższe objawy mogą świadczyć o tym, że organizm potrzebuje gruntownego oczyszczenia bo nie daje sobie rady w walce z toksynami. Niejednokrotnie jednak zagłuszamy wołanie o pomoc. Dzieje się tak dlatego, że w nawyk weszło nam popijanie kolejnej kawy zamiast zrobienia przerwy na odpoczynek, spożywanie napojów gazowanych w celu naładowania akumulatorów, a poziom energii podnosimy niezdrowym cukrem. Bez problemu zostajemy w pracy po godzinach, a nie mamy sił znaleźć kilka minut na gimnastykę. Prościej poświęcić nam czas na stanie w kolejce do lekarza, a następnie wydać pieniądze na leki niż godzinny odpoczynek na poduszce medytacyjnej i zaopatrzenie się w zdrową żywność. Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu oczyszczenia organizmu z toksyn i przywrócenia mu właściwej równowagi kwasowo-zasadowej. Oczyszczanie organizmu powinno stanowić rzecz priorytetową dla każdego z nas.

Z pomocą przychodzi zatem Bio Detox!

Nasz sklep oferuje Państwu wysokiej jakości naturalne produkty oczyszczające organizm. Produkty z naszej oferty pomogą Państwu w tej walce, w bezpieczny i naturalny sposób oczyszczą organizm i przywrócą mu siły witalne. Produkty są dostępne w formie herbatek ziołowych, kropli, proszku lub tabletek. Każdy więc może znaleźć najbardziej odpowiedni dla siebie produkt, przy pomocy którego w szybki i łatwy sposób pozbędzie się toksyn z organizmu.

 

Bio Organic Foods Chlorella 100% 1500 tab. -17%
w magazynie
Formeds Spirulina hawajska 54 g -30%
w magazynie
Yango Mangostan - ekstrakt 10:1 100 g -19%
w magazynie
Formeds Chlorella portugalska 54 g -30%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe