Pozostałe ryże

Jest 6 produktów.
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 10,50 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,26 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 9,69 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 17,81 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 17,81 zł
wysyłka w 48 godzin
najniższa cena z 30 dni: 18,06 zł

Ryż jest jednym z najczęściej spożywanych ziaren na świecie. Dla ponad połowy ludzkości na całym świecie jest on głównym produktem spożywczym. Zwłaszcza w Azji stanowi on bazowy produkt, który spożywa się nawet do kilku w trakcie jednego dnia. Jest on także zalecany wszystkim tym, którzy przeszli na dietę bezglutenową. Jedzą go zarówno osoby, które chcą schudnąć, jak i te, które są w trakcie robienia masy. Ryż dodaje energii, a przede wszystkim sprawia, że nie czujemy głodu. To jednak jeszcze nie wszystko.

Roślinę tą uprawia się od co najmniej 5 tysięcy lat – początkowo tylko w Azji, choć obecnie praktykuje się to na całym świecie. Łącznie występuje aż 25 gatunków, a wszystkie z nich są w 100% jadalne. Ziarna ryżu bogate są nie tylko w węglowodany, ale i białko. Co ciekawsze prawie wcale nie zawierają one tłuszczu. Są także źródłem błonnika pokarmowego – zwłaszcza jeżeli są kolorowe. Dzięki temu po posiłku wzrasta poczucie sytości, co z kolei korzystnie wpływa na perystaltykę jelit.

Spożywanie ryżu zaleca się osobą cierpiącym na nadwagę oraz wszystkim tym, którzy chcą schudnąć. Jest on także popularny pośród tych, którzy regularnie chodzą na siłownie i budują masę ciała. Zawarty w ruży błonnik zapobiega rozwojowi cukrzycy typu 2, przez co jest głównym składnikiem diety osób cierpiących na cukrzycę. Dodatkowo obniża też poziomu cholesterolu LDL oraz ryzyko zagrożenia chorób nowotworowych, np. jelita grubego.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

-Ryż parboiled,
-Risotto,
-Ryż 3-kolorowy,
-Mix ryżu i kaszy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą unikalną ofertą. W trosce o zdrowie naszych klientów oferujemy wysokiej jakości produkty spożywcze, które poddaliśmy starannej selekcji. Życzymy udanego shoppingu!

 

© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe