Naturalne Kosmetyki › Kosmetyki do opalania

Są 42 produkty.

Kto z nas nie tęskni za piękną brązowa skórą muśniętą wakacyjnym słońcem? Bardzo chętnie udajemy się na plażę, rzekę, solarium aby poprawić swój wygląd. Nic w tym dziwnego, gdyż skóra wygląda wtedy ładniej i zdrowiej. Ponadto, kontakt ze słońcem pozytywnie wpływa na szereg procesów zachodzących w naszym organizmie. Wszystko za sprawa promieni ultrafioletowych, bez których nie potrafilibyśmy żyć, ani prawidłowo się rozwijać. Zatem opalanie to nie tylko brązowa skóra, ale dobre samopoczucie, większa odporność naszego organizmu, a przede wszystkim endorfiny ? czyli hormon szczęścia! Tak, tak, to właśnie czas spędzany na słońcu poprawia humor, działa kojąco i przeciwbólowo.

Z drugiej strony opalanie zawsze powinno zawsze odbywać się z rozsądkiem. Zbyt częste i intensywne przebywanie na pełnym słońcu przyczynia się do szybszego starzenia skóry, a nawet powstawania jej chorób. Dlatego tak bardzo istotny jest dobór odpowiednich kosmetyków, który w prawidłowy sposób pogodzi przyjemność z ryzykiem, a także wesprze pielęgnację po gorących kąpielach słonecznych.


Dzisiejszy rynek zasypuje nas różnorodnymi kosmetykami, jak wybrać te najlepsze, które nas nie uczulą i nie wprowadzą do naszego organizmu oraz środowiska szkodliwych substancji? W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wodoodporne, wegańskie i certyfikowane ekologicznie kremy na słońce o niskiej, średniej i wysokiej ochronie przeciwsłonecznej dla skóry wrażliwej. Produkty Eco Cosmetics, Nikiel, Alphanova poza ochroną, dbają o odpowiednie nawilżenie skóry. Co ważne charakteryzują się przyjemnym i świeżym zapachem, a ich działanie zaczyna się w momencie nałożenia produktu na skórę, czego nie zapewnia większość powszechnie dostępnych kremów. Są w pełni bezpieczne dla człowieka oraz ekologii morskiej.

Derma Sztyft słoneczny SPF 50 Sun 15 ml -13%
w magazynie
Derma Balsam słoneczny SPF 50 Sun 100 ml -17%
w magazynie
Derma Balsam po opalaniu 200 ml -10%
w magazynie
Samoopalacz -20%
36,99 zł 45,99 zł
Samoopalacz
w magazynie
Derma Balsam słoneczny SPF 15 200 ml -18%
w magazynie
Derma Balsam słoneczny SPF 30 500 ml -29%
w magazynie
Derma Balsam samoopalający Sun 150 ml -18%
w magazynie
Derma Balsam słoneczny SPF 30 Sun 200 ml -17%
w magazynie
© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe