DC Black Label Hill House Comics. Pośród lasu

  • Carmen Maria Machado, Paulina Braiter, Dani
  • Egmont
  • DC Black Label
  • 9788328152106
  • 1 dzień + czas dostawy
Kolejny album kolekcji poświęconej grozie i horrorowi, której pomysłodawcą i jednym z autorów jest Joe Hill, amerykański pisarz specjalizujący się w horrorach i mrocznej fantasy. W górniczym miasteczku Shudder-to-Think w Pensylwanii ludzie nie mają pracy, w dawnych kopalniach węgla ciągle tli się...

49.88

-29%

69.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kolejny album kolekcji poświęconej grozie i horrorowi, której pomysłodawcą i jednym z autorów jest Joe Hill, amerykański pisarz specjalizujący się w horrorach i mrocznej fantasy.

W górniczym miasteczku Shudder-to-Think w Pensylwanii ludzie nie mają pracy, w dawnych kopalniach węgla ciągle tli się zatruwający powietrze pożar. W okolicznych lasach czają się upiorne istoty ? króliki o ludzkich oczach, kobieta-jeleń, mężczyźni bez skóry. Każdy, kto mógł, dawno opuścił to miejsce. Pewnego razu El i Octavia, dwie zbuntowane nastolatki, budzą się w kinie i nie pamiętają, co się działo przez ostatnich kilka godzin. Tak zaczyna się ich przerażająca podróż przez krainę szaleństwa i stopniowe odkrywanie przeszłości miasteczka.

Autorką scenariusza jest ciesząca się uznaniem krytyki amerykańska pisarka Carmen Maria Machado (zbiór opowiadań ?Jej ciało i inne strony?, powieść ?In the Dream House?), a ilustracje są dziełem greckiej graficzki Dani (?Lucyfer?, ?Girl with No Name?, ?Tales from the Strips?).

Album wyłącznie dla dorosłych, zawiera wszystkie części oryginalnej serii.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - DC Black Label Hill House Comics. Pośród lasu

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki