Escape Quest. Superbohaterowie

  • Florian Sirieix,Frédéric Vaugnat
  • Egmont
  • Escape Quest
  • 9788328160545
  • 1 dzień + czas dostawy
Przeżyj przygodę!  Rozwiąż zagadki!  Unikaj zastawionych pułapek!  Escape Quest to seria niezwykłych książko-gier. Łączą w sobie elementy paragrafowej przygody z zadaniami typu escape room.  Przeżyj niesamowitą przygodę, w której to ty jesteś głównym bohaterem. Podejmujesz decyzje, rozwiązujesz...

29.99

-25%

39.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Przeżyj przygodę! 

Rozwiąż zagadki! 

Unikaj zastawionych pułapek! 

Escape Quest to seria niezwykłych książko-gier. Łączą w sobie elementy paragrafowej przygody z zadaniami typu escape room. 

Przeżyj niesamowitą przygodę, w której to ty jesteś głównym bohaterem. Podejmujesz decyzje, rozwiązujesz zadania i starasz się wydostać z różnych zastawionych na ciebie pułapek. 

Superbohaterowie: Superbohaterowie istnieją. Słyszy się o ich czynach każdego dnia, gdy walczą ze złem pomagając policji i służbom specjalnym. Wcielasz się w zwykłą osobę, która została niespodziewanie zaproszona do Akademii superbohaterów. Czyżbyś jednak posiadał nieodkryte, nadnaturalne zdolności? Czy będziesz miał dość odwagi, by w pełni wejść w swoją rolę? Z wielką siłą rodzi się wielka odpowiedzialność.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Escape Quest. Superbohaterowie

Inni Klienci kupili również