Mglife Świeca rzepakowa egzotyczna z mango, ananasem i pomarańczą z wosku rzepakowego 120 ml

Świeca egzotyczna z ananasem mango i pomarańczą Świeca, którą można nazwać automatycznym poprawiaczem humoru. Bo taka mieszanka owoców egzotycznych przywodzi na myśl beztroskie lato, skórę rozgrzaną słońcem, radość, spontaniczność, zabawę! To zapachy, które wprawiają w dobry nastrój, nasycone,...
38,00
Cena za L : 316.67zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 32,30 zł

Opis

Świeca egzotyczna z ananasem mango i pomarańczą

Świeca, którą można nazwać automatycznym poprawiaczem humoru. Bo taka mieszanka owoców egzotycznych przywodzi na myśl beztroskie lato, skórę rozgrzaną słońcem, radość, spontaniczność, zabawę! To zapachy, które wprawiają w dobry nastrój, nasycone, aromatyczne, intensywne ale zarazem nieprzytłaczające. Ta świeca doda Ci powera do działania nawet w szary dzień i wywoła uśmiech na twarzy. Robiona ręcznie z wosku rzepakowego, z najwyższą starannością!

  • Czas palenia: około 25h
  • Intensywność zapachu: 5/5
  • Nuty zapachowe: soczysty zapach egzotycznych owoców
  • Opakowanie w duchu less waste: szklany słoiczek o objętość 120ml

Produkowany na lokalnym rynku, w krajach, które nie stosują pestycydów. Dzięki temu nasz produkt zostawia znikomy ślad węglowy, a my przyczyniamy się do dbałości o środowisko naturalne i wspieramy walkę ze zmianami klimatu.

Świece Mglife wytwarzane są ręcznie w naszej manufakturze, z dbałością o każdy szczegół. Knoty, których używamy w naszych świecach są w 100% bawełniane, powleczone naturalnymi woskami. W naszych świecach nie znajdziesz parafiny!

Szczegóły - Mglife Świeca rzepakowa egzotyczna z mango, ananasem i pomarańczą z wosku rzepakowego 120 ml

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5904119609350

Składniki - Mglife Świeca rzepakowa egzotyczna z mango, ananasem i pomarańczą z wosku rzepakowego 120 ml

Wosk rzepakowy, kompozycja zapachowa, olejki eteryczne.

Sposób przygotowania i przechowywania

W celu równomiernego spalania się świecy - podczas pierwszego palenia, pal świecę przez trzy godziny. Każde kolejne palenie świecy powinno trwać minimum do czasu roztopienia się całej powierzchni świecy. Przed każdym zapaleniem świecy, delikatnie przytnij, bądź przykrusz knot do długości ok. 3-5mm. Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, poniżej 25 stopni.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Każda zapalona świeca to otwarty płomień, przy którym trzeba zachować szczególną ostrożność. Nie zostawiaj świecy bez nadzoru osoby dorosłej. Nie używaj świecy w okolicach dzieci i zwierząt.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt