Mohani Wild Garden ujędrniający peeling do ciała Mango 150 g
- Mohani
-
NITAI_MOH-104
Odkryj naturalny peeling do ciała, który zachwyca orzeźwiającym zapachem mango. Ten wyjątkowy kosmetyk stworzony został z myślą o osobach pragnących zadbać o swoją skórę w sposób kompleksowy. Dzięki wysokiej jakości składnikom, takim jak ekstrakt z mango, masło shea oraz oleje roślinne, peeling nie tylko skutecznie usuwa martwe komórki naskórka, ale także nawilża i odżywia skórę, przywracając jej elastyczność i młodzieńczy wygląd.
Peeling zawiera kryształki cukru, które delikatnie masują ciało, stymulując mikrokrążenie. Dodatkowo, suszony miąższ mango bogaty w witaminy A i C oraz sole mineralne, wspiera regenerację skóry, czyniąc ją gładką i przyjemną w dotyku. Ekstrakt z kawy Arabiki wzmocni krążenie, a masło shea oraz olej kokosowy zadbają o odpowiednie nawilżenie i ochraniają skórę przed przesuszeniem.
- Naturalny skład oparty na ekstrakcie z mango i olejach roślinnych
- Ujędrniające działanie dzięki kompozycji składników
- Delikatne złuszczanie martwego naskórka
- Wzmocnienie mikrokrążenia dla lepszego wyglądu skóry
- Przyjemny zapach mango dla zmysłowego doświadczenia
Peeling do ciała Mango to idealny wybór dla tych, którzy chcą połączyć pielęgnację z przyjemnością. Dzięki niemu Twoja skóra stanie się nie tylko gładka, ale również wzmocniona i odżywiona. Ciesz się codziennym rytuałem pielęgnacyjnym, który dostarczy Ci wyjątkowych doznań i sprawi, że Twoja skóra będzie promienna i pełna życia.
Szukasz więcej propozycji? Zobacz nasze produkty z kategorii peelingi do ciała
Szczegóły - Mohani Wild Garden ujędrniający peeling do ciała Mango 150 g
- Producent: Mohani
- Właściwości: oczyszczające, ujędrniające, wygładzające
- Działanie: odświeża, uelastycznia, złuszcza martwy naskórek, zmiękcza
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: NITAI_MOH-104
- EAN: 5902802720788
Składniki - Mohani Wild Garden ujędrniający peeling do ciała Mango 150 g
Sucrose, Cocos Nucifera Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetearyl Alcohol, Persea Gratissima Oil, Coffea Arabica Bean Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Mangifera Indica, Maltodextrin, Parfum, Diethylhexyl Syringylidene Malonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Limonene, Citral, Linalool.
Sposób przygotowania i przechowywania
Nanieś na wilgotne ciało i delikatnie masuj. Następnie spłucz wodą. Stosuj 2-3 razy w tygodniu.
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Produkt przeznaczony tylko do użytku zewnętrznego.