Big Nature


Zbilansowana dieta, zdrowe przekąski i spożywanie odpowiedniej ilości wody w ciągu dnia to coraz popularniejszy styl życia. Stawiamy nie tylko na naturalne, ekologiczne i zdrowe produkty, ale rezygnujemy także z fast foodów, zbyt dużych ilości kawy i herbaty. Uprawiamy coraz więcej sportów i jesteśmy aktywni fizycznie – czujemy się lepiej, nie mamy problemów z koncentracją, nerwy nie wyrywają nas już z głębokiego snu.

Zmiana trybu życia, a co za tym idzie – poprawa własnego samopoczucia – jest możliwa przede wszystkim dzięki producentom zdrowej żywności takim jak Mix Brands spod skrzydła którego wyrosła marka Big Nature. Mix Brands to firma produkcyjna, która skupia się przede wszystkim na produkcji żywności prozdrowotnej konwencjonalnej oraz żywności bio.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie następujące produkty tej marki: syrop daktylowy, olej lniany, kremy orzechowe (miodowy, kremowy, crunchy, kakao), olej kokosowy extra virgin, woda kokosowa, mąka kokosowa, jagody goji suszone, sól himalajska różowa drobna, syrop z agawy, erytrytol, przyprawa pomidorowa z czarnuszką.

Wymienione powyżej produkty to oczywiście zaledwie część asortymentu Big Nature, który znajdziecie w naszym sklepie internetowym ze zdrową żywnością. Szeroki wybór produktów i dopasowane do możliwości współczesnego konsumenta ceny, pozwalają na sprofilowane i przede wszystkim satysfakcjonujące zakupy.

Za każdym produktem kryją się niezliczone godziny pracy specjalistów. Wieloletnie doświadczenie, niezbędne kwalifikacje potwierdzone odpowiednim wykształceniem, badanie poszczególnych rynków i oczekiwań konkretnych grup wiekowych – to codzienna praca specjalistów z Big Nature i Mix Brands. Serdecznie zapraszamy do przekonania się o wysokiej jakości proponowanych produktów.

Big Nature

Big Nature Rodzynki suszone 1 kg -40%
w magazynie
Big Nature Syrop klonowy Typ A 250 ml Bio -13%
w magazynie
Big Nature Syrop klonowy Typ A 1 l Bio -8%
w magazynie
Big Nature Daktyle suszone 1 kg -32%
w magazynie
Big Nature Orzechy laskowe łuskane 1 kg -22%
w magazynie
Big Nature Orzechy brazylijskie 1 kg -34%
w magazynie
Big Nature Orzechy włoskie łuskane 1 kg -26%
w magazynie
Big Nature Oliwa z oliwek extra virgin 1 l -13%
w magazynie
Big Nature Passata pomidorowa 680 g Bio -21%
w magazynie
Big Nature Olej sezamowy 250 ml Bio -8%
w magazynie
Big Nature Cukier kokosowy 1.4 kg Bio -10%
w magazynie
Big Nature Woda kokosowa 520 ml -23%
w magazynie
Big Nature Mąka kokosowa 1.1 kg Bio -31%
w magazynie
Big Nature Morwa suszona 330 g -29%
w magazynie
Big Nature Figi suszone 400 g -13%
w magazynie
Big Nature Olej z awokado 250 ml Bio -1%
w magazynie
© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe